Wpis z mikrobloga

Czy nie macie czasami wrażenia że na wykopie mamy cykliczne powroty pewnych wydarzeń xD
W 2015 roku wszyscy się jarali Panem Długopisem, co chwile były memy jaki to on nie jest czad i wgl.
Mamy 2023 rok i za 8 lat będziecie narzekać jak to KO #!$%@?ło i jeszcze gorzej się żyje. A wielki bóg #holownia zostanie zapomniany lub będzie szykanowany.

Wykopowe DEJAVU
Prawda jest jedna - Teraz każda partia będzie was ruchała tak jak was poprzednia nie wyruchała bo daliśmy się wyruchać. Będziemy ruchani do końca naszych dni, aż nam odbyty pękną. #!$%@? która dała dupy raz, nie zostanie odruchana. Dalej będzie #!$%@?ą

#takaprawda #sejm #polska #przemyslenia #polityka
gadatos - Czy nie macie czasami wrażenia że na wykopie mamy cykliczne powroty pewnych...

źródło: 55624f0f57ec2_o_full

Pobierz
  • 31
@gadatos Juz się a tym pogodziłem ze rządzi Popis i nic się nie zmieni. Myślałem że chociaż w tych wyborach będzie inaczej ale niestety. Naród dalej wybrał to samo. Takie uroki demokracji tylko nie chce słyszeć płaczu teraz jaki ten Tusk zły skoro został wybrany na premiera ponownie. Ten gość musi być konkretny skoro znowu po tylu latach został wybrany? Prawda? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@gadatos: Zabawne jest to, że mimo wszystko są ludzie (nawet tacy niby inteligentni, po studiach itp) którzy uważają że to nieprawda i tym razem, teraz to już będzie okey.

Sam kiedyś byłem za tym, aby jednak głosować na PO, bo przecież ewoluowali itp itd.

Jedyna nadzieja tak naprawdę jest w tym, nie utrzyma się trend, gdzie żadna partia nie ma monopolu na władze i trzeba się dogadywać.
@gadatos: ja to czekam jak teraz to szymek z usmiechem na twarzy i piekna mowa bedzie tlumaczyl dlaczego przed chwila odbyl gwalt zbiorowy na konstytucji i to dobra jest
@gadatos Dudą jarała się ówczesna młodzieżówka Konfederacji, która również zrobiła mu kampanie na wykopie kreując go na męża stanu i napędzając fejki o wchodzeniu na krzesło przez Komorowskiego.

Prawactwo ma intelekt małpy, więc co się dziwić, że ich wszystkie autorytety upadają i okazują się zwykłymi oszołomami lub oszustami? Duda, Kolonko, Korwin, Michalkiewicz, Cejrowski, Sumliński, Kowalski, Warzecha…

Nijak ma się to do sytuacji z Hołownią.
Czy nie macie czasami wrażenia że na wykopie mamy cykliczne powroty pewnych wydarzeń xD


@gadatos: No, np. kogoś jęczącego, że ludzie coś robią, za każdym razem, gdy pojawia się jakiś trend i uważającego się przy tym za jakiegoś wolnomyśliciela chyba, czy coś.

No i chyba małą projekcję też w tym widzę, ale to już pomińmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gadatos: #!$%@? będzie nas ruchała. Doskonale sobie zdają sprawę kto ich wybrał i dlaczego. Wystarczy, że zawiodą wyborców, Ci się wyjebią na wybory i pis wraca do władzy ze swoim miernym, ale wiernym elektoratem.