Wpis z mikrobloga

@Kentish: i teraz anonimowe osoby z internetu będą Cię wirytualnie poklepywać po plecach, bo straciłeś czas i nie uzyskałeś żadnego profitu?
Trochę dziwne, ale nie mój cyrk nie moje małpy
z fartem
  • Odpowiedz
@Kentish: Chwalisz sie ze jakaś szlora ci dała atencje? Chłopie ja takich wiadomości miałem mnóstwo a i tak #!$%@? z tego wychodziło,bo one tyljo piszą a jak przyjdzie co do czego to ciezko o spotkanie…
  • Odpowiedz
  • 1
@__-- Nie, a co?
@Hissis Tak, a o co chodzi? Straciłem jakieś 3 minuty na tą rozmowę i kolejne 3 na obcięcie screenów i wrzucenie na wypok. Ja już się dzisiaj napracowałem, mogę trochę czasu zmarnować, nie martw się
@xyz_xyz nie da się na Tinderze zdjęć wysyłać
@Dejw983 a jak tylko piszą to współczuję, ja więcej niż 5 minut na rozmowę nie tracę, potem albo spotkanie albo nie
  • Odpowiedz
  • 1
@jesieniarz nie ma sporu, to miał być portal ze śmiesznymi obrazkami, dla mnie to śmieszne, mam dziwne poczucie humoru, a tu są dziwni ludzie z tego co czytałem w internetach?
@matt-pitt to nie polityka mordo, tu nic nikomu nie trzeba udowadniać więc nie próbuje. A o atencję jak widać nietrudno więc zalecam większy dystans
  • Odpowiedz
@Kentish: Przecież dała śmiejącą się gębę przy drugim tekście, a Ty wyskoczyłeś z jakąś epopeją, że to na poważnie było. Niezłe masz ego i kija w dupie. Słusznie Cię pożegnała
  • Odpowiedz