Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy mówicie wspólnym znajomym o kłótniach w waszych związkach? Jeśli nie, to dlaczego? Jeśli tak, to w jakich okolicznościach i czy przy partnerach czy na osobności? #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@kasx89: o nic, np. chłop ma już ostateczny termin oddania magisterki z prawa jak nie odda to ma rok w plecy z aplikacja, a laska się spina, że on nie przyjedzie do miasta gdzie studiuje na torta urodzinowego, którego kupiła i się kłócą o to 4 dni dosłownie na noże xD a on w tym czasie pisał mgr w domu rodzinnym
@mirko_anonim zależy co rozumiesz przez kłótnie. Ja z narzeczonym rozmawiamy a nie się kłócimy, próbujemy dojść do kompromisu. Jesli byśmy długo nie mogli w jakieś kwestii dojść do porozumienia to pewnie szukałabym u znajomych pomysłu na kompromis na jaki my nie wpadliśmy albo ogólnie jakieś opinii co robić by było lepiej i o czym nie pomyślałam. Póki nasze rozmowy zawsze kończą się jakimś porozumieniem to nie czuję potrzeby paplania o czymś co
@razdwatrzy55 ta para w ogóle ze soba rozmawia normalnie o tym co ważne, o planach na życie o emocjach związanych z danymi zdarzeniami które dzieją się w ich życiach czy są po prostu oboje głupi ? Pytam bo nie umiem pojąć że ktoś pisze magisterkę na ostatnią chwilę i druga osoba się kłóci o tort zamiast przegadać sprawę czy tort po magisterce dopiero gdy sprawy się uspokoją albo czy może przyjechać z
czy mówicie wspólnym znajomym o kłótniach w waszych związkach?


@mirko_anonim: Super pomysł obgadywać partnera ze znajomymi. Mój były też rozmawiał o naszym związku i kłótniach ze znajomymi, a nie ze mną. Co może pójść nie tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)