Wpis z mikrobloga

Umówiłem się ze sprzedającym na OLX, że jeśli sprzęt nie będzie działał to będę mógł zwrócić.
Zgodził się, pod warunkiem, że zapłacę więcej. Sprzęt nie działa, sprzedający nie odzywa się.
Coś mogę z tym zrobić czy po pozostaje mi zaakceptować stratę?

#olx
  • 16
  • Odpowiedz
  • 1
było kupowane z przesyłką OLX? Zgłaszaj im od razu ze screenami ustaleń, że się nie wywiązuje. A jak nie to, to pozostaje policja. Zostałeś oszukany. Koleś dał Ci rękojmię, więc musi się z niej teraz wywiązać.


@kaktus_z_ostrymi_kolcami: Tak zrobię. Dzięki za pomoc.
  • Odpowiedz
  • 6
XDDD płać za bycie frajerem


@yvnz: Czemu piętnujesz oszukanego a nie oszusta? I jeszcze widzę ze zbierasz plusy. Co za naród. A potem się dziwić, że kto nie przyjdzie rządzić tym krajem to traktuje go jak bydło.
  • Odpowiedz
@amozeto nie napisałem nic o oszuście bo to oczywiste że kradzież jest zła. Natomiast OPa wyśmiałem za brak używania mózgu w internecie, tyle
  • Odpowiedz
  • 4
nie napisałem nic o oszuście bo to oczywiste że kradzież jest zła. Natomiast OPa wyśmiałem za brak używania mózgu w internecie, tyle


@yvnz: Nikt nie wie co jest dla ciebie oczywiste dopóki tego nie napiszesz. Nie potępiłeś oszusta tylko zakpiłeś z ofiary. Każdy kto tak robi to curva bez zasad, która psuje społeczeństwo.
  • Odpowiedz