Wpis z mikrobloga

Mam głupi pomysł i nudzi mi się. Wziałbym dziś czy za pare dni hamak, 5 piwek, 4 kiełbasy, chlebka czy coś i zrobił ognisko koło 19 we wrocławiu gdzieś tutaj (las rakowiecki, kładka zwierzyniecka czy dalej) . może psp jeszcze z godzinke pograć xd da się na tym terenie zrobić ognisko żeby policja mi mandatu nie dała? ten las rakowiecki bezpieczny? fajnie by było jakby ludzie z dupy nie podbijali i marudzili oraz bym tam nie zdechł
#pytanie #wroclaw
6i0_oi9 - Mam głupi pomysł i nudzi mi się. Wziałbym dziś czy za pare dni hamak, 5 piw...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@6i0_oi9: pamietaj ze tam w okolicy pustelnik mieszka.
Sugeruje trochr wyspe opatowicka, bo tam to masz kupe miejscowek i w sumie tylko jedno wejscie przez jaz.
Ewentualnie las redzinski.
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze: tam to bym musiał tramwajem, autobusem, na piechote i by mi się odechciało. Na ten teren co dałem to max 15-30m z buta, blisko chata, mało prawdopodobieństwo zgonu. Tu by mi sie chciało, dalej nie.
  • Odpowiedz
  • 0
@orzeszkiziemne: grilla to nie bo nie ogrzeje ale ognisko spoko. 3 przystanki i 10 minut z buta tam mam to prawie jak tam co dałem. Zaznaczyles miejsce gdzie jest tama? tam się kąpałem 20 lat temu xd
  • Odpowiedz
@6i0_oi9: W lesie Rakowieckim są z 2-3 miejsca, gdzie ludzie w sezonie rozpalają ogniska. Miejsca są "zabepieczone" kamieniami, ale pewnie full legal to nie jest. Bliżej Oławki.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze postełunku to gdzieś w okolicy wschodniego z tego co kojarzę

@6i0_oi9 raczej bez problemu. Jak nie podpalisz lasu, co w obecnym czasie jest mało prawdopodobne i syfu nie zostawisz to raczej bez problemu. No i w przypadku gdyby ktoś życzliwy cie podkablował to mandat za ognisko w lesie to 500 PLN więc bez tragedii

@Balactatun Zdarzało się sypiać w niższych temperaturach. Raz przy -6 nawet się spociłem. Chociaż ja mam sprzęt
  • Odpowiedz