Wpis z mikrobloga

Ktoś miał do czynienia z tym "sklepem"?
http://aurastyle.pl
Twierdzą że sprzedają wersję "demonstracyjne". Miałem okazję zobaczyć jeden flakon na żywo i powąchać ale nie miałem porównania do oryginału. Zapach ok a flakon dobrze wykonany.
Myślę jednak, że to feje. Wszystkie zapachy w ofercie mają po 120zł. xD
#perfumy
  • 11
@suszin Sam sobie odpowiedziałeś w istatnim zdaniu. Nikt nie robi czegoś takiego jak tańsze wersje demonstracyjne, są jedynie testery, które są tym samym produktem, tylko pakowanym w białe kartoniki i czasami nie mają korka, kosztują trochę mniej, ale nigdy nie 3-4 razy mniej. Oszuści o tym wiedzą i testery też podrabiają, ale strony gdzie wszystko jest po jednej cenie to już ewidentny scam.
via Android
  • 0
@RumClapton na tyle dobrze podrabiają że kartonik jest jak od testera i flakon łudząco podobny do oryginału.
Swoją drogą możliwe jest ściganie tego? Tutaj ktoś sobie po prostu prowadzi sklep z podrobionymi produktami i nikt nic z tym nie robi.
@suszin Człowieku w Polsce jest taki popyt na fejury że tego jest więcej niż oryginałów chyba. Zobacz co się dzieje na facebooku i tik toku, ludzie normalnie robią live'y gdzie sprzedają podheby za 30-150zł i ludzie biorą wszystko. To było, jest i będzie zgłaszane ale polska policja kuleje heśli chodzi o internet, no chyba że obrazisz czcigodnego karakana na czele partii.
@RumClapton:

odpowiedniki to już widziałem, tez były "identyczne", ale tylko do momentu porównania z oryginałem obok siebie
no i domyślam się że takie bezczelne podróby mają jeszcze gorszą jakość
  • 1
@afc85: Brak świadomości. W pierwszym kontakcie wydaje się że pachnie jak oryginał ale trwałość jest dużo mniejsza. Pewnie w porównaniu bezpośrednim było by dużo gorzej.