Wpis z mikrobloga

#famemma Kilka osób tutaj poruszyło temat bogactwa jakim dysponują influ. Tak naprawdę te osoby są biedniejsze od przeciętnego polaka(zarabiającego średnią krajową). Co z tego że jednorazowo dostaną trochę gotówki skoro większość z nich za to nic nie kupi. Wydają to na życie, używki, drogie ubrania i biżuterie, niektórzy do tego dorzuca samochód w leasing albo z wypożyczalni xDD
Taki baran jeden z drugim nie mają nawet żadnej zdolności kredytowej, nie mają swoich mieszkań ani samochodów.
Oczywiście mówią o tych co są znani z famemma, a nie tych co robią coś więcej jak taki gimper, boxdel, wk, wg, nitro, konop itp
  • 8
@Rakky: xd Ale jak ktos zarabia srednia krajowa i wszystko wydaje na przyjemnosci, raz, ze kupi mniej przyjemnosci, dwa tez sobie mieszkania nie kupi. A taki influ jak, z 2-3 lata powalczy i kupi mieszkanie od reki a nie na 30 lat kredytu jesli bedzie np polowe odkladal.
@krakenoslaw: Ale Ty myślisz że na co dzień z czego Oni żyją? Większość z nich żyje od walki do walki + jakieś reklamy za grosze. Oni tej kasy nie odkładają jak normalni ludzie, oni z tego żyją. Akurat taki ktoś na średniej krajowej szybciej kupi mieszkanie niz taki mały/średni influ xD Owszem, na kredyt ale ma taką możliwość. A Taki influ nie ma żadnej
@Meserole: No akurat Alan może mieć taką sytuację, stary wyga. No i jak na debila to On akurat nie flexuje się tak wypożyczonymi furami. Ale mamy takiego polaka/ferrariego którzy nie mają nic. Ferrari tak sra kasą że musi co chwile jakiś skam reklamowac by miec na życie xxd
@Rakky: te reklamy za grosze wystarczaja spokojnie na oplacenie rachunkow za jedzenie, wynajem, media. Czesc kasy za walki moga spokojnie odkladac na mieszkania. Jak ktos nie chce, niczym sie nie rozni od przecietnego sredniokrajowca (choc srednia krajowa nie jest przecietna, to top 20% zarobkow okolo), ktorego rowniez nie interesuja oszczedzanie. Znam oosoby zarabiajace 20k+ od wielu lat i rowniez na wynajmie leca, bo maja inne priorytety w zyciu.
@Rakky ale przecież to nic nadzwyczajnego. Mój sąsiad dom obok ma zajebiscie lepszą furę, bardziej prestiżowe stanowisko, z tym że ja swój dom, swoją i żony furę opłacam z tego co zarabiam a sąsiada długi można kupić na necie. I nie pisze tu złośliwie, ale ja zwyczajnie nie mam tak odwagi się zadłużyć i nie wożę się tak jak on