Wpis z mikrobloga

Przyznam się Wam drodzy bracia w wierze, że to ja chyba jestem odpowiedzialny, że przez następne 3 miesiące nie będzie codziennej mszy. Zgłosiłem wczoraj fragment filmiku, w którym doktor mówił, że w razie zwycięstwa Chin zostałby terrorystą wolnościowym i zabijał Chińczyków. No i faktycznie ten filmik spadł z powodu hate speechu :D Jak widać, wystarczy jeden dobrze wymierzony strzał z Kraba.

No hard feelings panie Napierała, ale łamiesz pan standardy jutuba i reguły dobrego obyczaju w sposób uporczywy i nagminny. Dostarcza to rozrywki wielu ludziom, no ale to rozrywka typu oglądania Kononowicza i Majora. W pewnym momencie chyba trzeba powiedzieć stop, bo ewidentnie obiekt śmiechu nie jest w pełny świadomy tego, co robi i krzywdzi samego siebie. Napędza swoje paranoje, kompleksy, obsesje i tworzy wokół sektę wyznawców a którą to sektę chce zwalczać u innych.

Ogarnij się niedohabie. Za pieniądze z patronejta (które wydajesz na nie wiadomo co) poleć se z Joasią do Szanghaju na wakacje, zapisz się na terapię, przestań nagrywać na jutubie, zamiast tego spędź pół roku w archiwach holenderskich i napisz w końcu pracę habilitacyjną z HISTORII, opartą na ŹRÓDŁACH, a nie trzaskasz taśmowo zmitologizowane historie państw świata kanibalizując ustalenia prawdziwych historyków, od siebie dodając publicystyczne wysrywy. Być może wtedy zaczniesz być zapraszany do mediów jako znawca od Holandii. Ale w sumie po co, Pietras, chcesz być gwiazdą internetu jako Bartosiak? Terapia powinna Ci pomóc usunąć u siebie autodestrukcyjny narcyzm, jeśli sam tego nie możesz zrobić. W końcu my tu wszyscy na wykopie jesteśmy anonimusami, nie potrzeba nam poklasku.

Co będzie dalej? Pewnie nic zaskakującego, doktore będzie nagrywał przez te najbliższe 3 miesiące materiały na FB dla swojej sekty, potem wróci na YT z wiadomym kazaniem - co złego to nie ja, katonacjozyeby z wykopu chcą mnie zniszczyć itp., itd. No cóż, ja próbowałem pomóc, żeby Napierała został pożytecznym członkiem naszego w sumie fajnego polskiego narodu, jeśli to nic nie dało, pozostaje mi tylko dalsze nabijanie się z księdza xD

#napierala
nornik12 - Przyznam się Wam drodzy bracia w wierze, że to ja chyba jestem odpowiedzia...

źródło: npn

Pobierz
  • 10
@nornik12: nie przepraszaj, Bracie. Wychodzę z założenia, że wszystko, co jest złe dla księdza Napierały, jest dobre dla świata. Poza tym, jest pewna granica, po której przekroczeniu, należy bezwzględnie reagować. Zdecydowana większość masowych strzelanin była popełniana przez podobnych księdzu nieposiadających żadnych zalet piwniczaków, niemniej zanim kogoś odyebali, to każdy z nich miał epizod bawienia się bronią na live i opowiadania otwarcie o swoich morderczych zajawkach. Schemat jest zawsze ten sam i