Wpis z mikrobloga

Wielu ludzi się dziwi, że pan Artur unika dziennikarzy i rozgłosu. Sami powiedzcie. O czym on by miał rozmawiać w tv śniadaniowej z taką Cichopek? Dla niego przyjście w takie miejsce to by była ujma. Ludzie, których tam spotka człowiek z taką pasją do nauki będą dla niego po prostu... nudni. Niczego się od nich nie dowie. W ogóle dlaczego ludzie myślą, że dla takiego człowieka przyjemnością będzie przyjście do tv i słuchanie żartów, że pewnie czyta encyklopedię do snu he he he? Przecież on nic z tego nie będzie miał tylko zrobią z niego jakiegoś dziwaka, bo się nie uśmiecha.

#1z10 #takaprawda #pytanienasniadanie #przemyslenia
WielkiNos - Wielu ludzi się dziwi, że pan Artur unika dziennikarzy i rozgłosu. Sami p...

źródło: temp_file1081182233311903950

Pobierz
  • 56
@RandyBobandy: Ty serio nie rozumiesz ze sa ludzie ktorym wlasnie nie zalezy na zadnej "rozpoznawalnosci"??? Tak zwyczajnie. Po prostu?

Np. Dla mnie nawet gdyby ktos dzisiaj z tych hien mi dawal kilka lub nawet kilkanascie tysiecy dolarow za przybycie do jakiegos "wywiadu", na jego miejscu, do jakiejs popluczyny medialnej, w srednim europejskim kraju, to bym tez odmowil.

To wcale nie jest duzo pieniedzy.

Zarobie sobie.

Jeeez faktycznie te socjal media Wam
swojej siostrze też poradzisz że może monetyzować pokazywanie swojej tzipy? Nie każdy się do tego nadaje. A po Arturze to widać szczególnie


@walokid: Ales ty kurla głupi. Czy on tam pokazywalby #!$%@??
@essos: Dobrze moze nieco ktos tam przesadzil z metafora ale moze ja zapytam tak:

Gdybys mial brata, niesmialego, wycofanego itd.. ale wlasnie z taka sytuacja.

Wyslalbys go do jakiejs "sniadaniowki" zeby tam sobie z niego "dworowano ku uciesze gawiedzi"?

Czekano na jego potkniecia i nieogar zeby pokazac calej Polsce: "...Pa na typa Janusz niby tyle wie ale jakis dziwny chyba..."
@essos: nie bo nie ma cipy xD To ci miało uświadomić że nie wszystko co można monetyzować należy monetyzować. Trochę łopatologicznie i jak Kalemu, który nie wiedział dlaczego nie należy kraść krów. Jednak okazałeś się wyjątkowym gamoniem skoro nie załapałeś
@Niedobry: Nie chodziło mi o Ciebie, tylko o tych którzy ewidentnie wbrew jego woli rozpowszechniają jego wizerunek robiąc z niego internetowego celebrytę.

To juz moze lepiej ze na wypoku


No nie wiem, wg mnie to medium jak każde inne, i skoro nie życzy sobie być w mediach to wykopki mogłyby chociaż raz pokazać tę swoją wyższość nad innymi, i przestać postować o nim żeby zebrać kilka plusów na krzywdzie drugiego człowieka