Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dzisiaj na wykopie dowiedziałem się, że jestem zwykłym fajerem, bo nie wziąłem kredytu 2%.

Pozdrawia was frajer z 4 mieszkaniami w wieku 34 lat. Tak owszem, jedno dostałem od rodziców jak szedłem na studia, ale 3 kolejne kupiłem sam, bez pomocy rodziców, bo to ja teraz im pomagam. Wystarczyło ciężko pracować i wykorzystać szansę na pomnożenie majątku. Do spłaty zostało mi 450k na wszystkich mieszkaniach w Warszawie. A Wam ile tego BK2proc wygrywy? 500k?

Pozdrawiam Was chady na kredycie 2%.

Wasz kochany.. Oskar

#nieruchomosci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @molski
Dlaczego bait? Bo nie musiałem płacić za mieszkanie, bo dostałem od rodziców? A za nadwyżkę, zamiast na najem pakowałem w nieruchy? To jest ten niemożliwy bait?

Gdybym został na peronie to pisałbym teraz o demografii i o tym jaka to słaba inwestycja, że ceny zaraz spadną, kapiszony, wykresy. Ja tylko mówię, że nie każdy bekowicz to z marszu wygryw. Gdyby @mickpl wziął BK teraz w grudniu
@mirko_anonim >jedno dostałem od rodziców
Czyli na start nie musiałeś #!$%@?ć kasy na spłacanie komuś kredo, żeby się utrzymać w mieście, został ci tylko czynsz do wspólnoty i media. Mordo jakbym miał taki ez start w życiu to bralbym to pod uwagę i nie #!$%@?ł takich kocopołów.
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @drazekorsarze

No przecież napisałem. Mogłem nie inwestować tylko przeżreć te pieniądze i teraz narzekać jak mi ciężko w wieku 34 latach, mieszkanie spłacone a dalej się kisze na 40m.

Po to dalej pracowałem i mnożyłem. Wystarczy myśleć pokoleniowo, a nie tu i teraz inwestycje w lokatę, bo tyle tylko potrafię XD