Wpis z mikrobloga

@sameowoce: jak robol na produkcji zginie przygnieciony maszyną to nikt nie robi chryji. Za co ktokolwiek ma składać hołd jakimś retardom pretendującym do nagrody darwina? Za ich mityczną służbę, czyli gnębienie obywateli?
@Murasame a ty myślisz, że w wyniku błędu nie można zginąć na służbie ?


@sameowoce: Zalozmy ze tych dwoch typow co wzielo nastolatki na tylna kanape a potem #!$%@? sie na drzewie - rozwalili by sie bardziej skutecznie i na amen. To wtedy tez bysmy skladali im hold?
I tak, to jest ryzyko zawodowe i wiedzieli ze tak może być pewnego dnia - dlatego tym bardziej należy im się szacunek


@sameowoce: Szacunek za co? Za to że żeby zarabiać kasę ryzykowali swoim życiem? Debilny koncept
@sameowoce: szacunek należy się tylko bohaterom a nie partyjnej służbie co nie przestrzega procedur. Za sprawę Stachowiaka, Jaworka, Majtczaka, gnojenie ludzi podczas bezprawnych lockdownów, pokpienie sprawy 14-latki z Andrychowa, sprawa gdzie rodzina ostatnio się dowiedziała, że dziewczyna została zabita na komendzie w maju(!!!) bo nikomu z policji nie chciało się poinformować bliskich i tych wszystkich którzy zmarli po zatrzymaniu przez gliniarzy należy się im tylko wieczna pogarda i splunięcie na twarz
@Ranger:

Jak pójdziesz do miejsca w którym akurat ktoś przeprowadzi atak terrorystyczny albo jeśli na pasach przejedzie cię pijany kierowca, to ciężko napisać, że mogłeś to przewidzieć.
@Murasame Najpierw narzekają że policja zła, że policjanci do dupy, po czym krytykują pożegnanie ich kolegi który zginął łapiąc patusów. Za 5k na łapę.
Zachecajaca reklama społeczeństwa dla przyszłych policjantów .
@Gdybykozkanieskakala: dlatego będzie jeszcze gorzej bo gloryfikuje się nieudaczników którzy sami na siebie sprowadzili nieszczęście, a zamiast racjonalnych wniosków mamy hołd złożony śmiertelnemu zaniedbaniu w pracy.
Zwykle przez policyjne zaniedbania w pracy ginie ktoś inny niż policjant.
Jak pójdziesz do miejsca w którym akurat ktoś przeprowadzi atak terrorystyczny albo jeśli na pasach przejedzie cię pijany kierowca, to ciężko napisać, że mogłeś to przewidzieć.


@Murasame: dlatego napisałem PRAWIE ZAWSZE, ale JAK ZAWSZE jakiś debil się #!$%@? z przykładami z dupy xD
@sameowoce: ja myślałem że należy wyciągnąć wnioski, należy przyznać się do zaniedbania, przecież Ci policjanci popełnili nie jeden błąd który kosztował ich życie ale mógł kosztować też życie innych, zamiast tego jest robienie bohaterów, składanie hołdu.
Czyli przy następnej takiej sytuacji będzie tak samo gdyż problemem był zatrzymany posiadający broń w radiowozie a nie policjanci którzy do tego dopuścili
Mi policja groziła śmiercią, wyciągnął policjant broń, przeładował i powiedział żebym zrobił
@peszmerd: pewnie ta osoba popiera mordowanie ludzi na komisariacie i ukrywanie tego, popiera uśmiercenie kobiety i niepoinformowanie rodziny o śmierci bliskiej osoby na komisariacie w celu ukrycia swoich czynów, popiera omyłkowe gwałtowne zatrzymanie kogoś kto jest podobny do poszukiwanego i katowanie go aż do śmierci.
Taka osoba domaga się szacunku dla policji, ja to rozumiem wszak Polska to taki kraj gdzie jak dziecko zostanie przez księdza zgwałcone to ksiądz mówi że