Wpis z mikrobloga

#gta jakie to są #!$%@? czasy teraz, że po takim trailerze 98% komentarzy tyczy się jedynie tematów lgbt, czy koloru skóry. #!$%@?. Czy wy (Świat, cały) możecie przestać o tym #!$%@?? Nie sprowadzać wszystkiego tylko do jednego tematu? #!$%@? cieszcie się życiem, nie szukajcie wszędzie czarnoskórych, Azjatów, gejow. Ja #!$%@? wychodzi nowe GTA po 13 latach! Czy naprawdę jedyne emocje jakie to wywołuje to kolejne sranie na temat rasy, czy poglądów? Co za #!$%@? świat.
  • 2
@NoMoRe: Widzisz, jedni mają potrzebę psioczenia na czarnych i LGBT w grach, a inni mają potrzebę psioczenia na tych co psioczą, tak jak to robisz teraz.

Niby rozwiązaniem jest odcięcie się od mediów społecznościowych i skupianie się na tym co cię naprawdę interesuje, ale podświadomie sam się ściągasz z powrotem do tego bagna. Błędne koło bez wyjścia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@supra107: własnie nie. Wszedłem wczoraj na mirko poczytać jak wrażenia innych, może jakieś smaczki, może cos znalezione czego nie zauważyłem. Podczas premiery GTA IV analizowaliśmy każdy krzak na trailerze. A tu co na wykopie? Ciągłe #!$%@? na temat tego co pisałem wyżej. To samo też na każdym portalu. Smutne.