Wpis z mikrobloga

#p0lka Pytanie do moich kochanych demonow intelektu: @WyzwolonaPodrozniczka i @Mamaboss.Mianowicie z czego wynika ze wasze czady z Turcji,Hiszpanii,Malty czy Wloch wyprowadzaja sie w takim samym albo pozniejszym wieku od rodzicow jak polacy? Myslalem ze tam oprocz tego ze same demony sexu zyja to jeszcze zaradni modele i biznesmeni...tylko mi nie #!$%@? ze sa rodzinni xD bo juz od kilku p0lek te debilizmy slyszalem.Swoja droga szkoda ze nie ma danych z afrykii bo by sie okazalo ze do smierci mieszkaja ze starymi w tych lepiankach z gowna co w sumie nie jest jakims zaskoczeniem ale dla p0lek poslugujacych sie najprymitywniejszymi instynktami to i tak chyba nie jest przeszkoda co?
Hope777 - #p0lka Pytanie do moich kochanych demonow intelektu: @WyzwolonaPodrozniczka...

źródło: 120750768_3335148169934160_454945555294143985_n

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Wodowy11: Ja ogolnie lubie turkow mimo ze jestem do nich uprzedony bo to totalnie inna kultura jednak pomogli mi wiele razy na emigracji dlatego maja moja sympate ale przez ten czas spotkalem 100x tyle bardziej ogarnietych polakow ktorzy albo mieli swoje firmy albo byli fachowcami i mieli duzo siana i glowe na karku a codziennie czytam ze polacy to jakies niedojdy xD Widocznie panie nie rozumieja ze spedzajac dni na bolcowaniu
  • Odpowiedz
@Hope777: A po co mają się wyprowadzać wcześnie od rodziców? Do 30 to sobie hulają i korzystają z życia, dopiero po 30 się mogą ustatkować z jakąś atrakcyjną p0lką. Wcześniej każdy normalny człowiek sobie używa i się bawi. To, że wy incele nie możecie bo nikt was nie chce dotknąć ani się z wami zadawać nie znaczy, że każdy jest skazany na taki los :)))
  • Odpowiedz
@Hope777: Ale to są kwestie rodzinne xD różnica jest taka, ze p0lak jest zmuszony do chowu klatkowego z rodzicami, a Włoch czy Hiszpan mieszka z rodzicami, bo jest mocno związany z rodziną xD co nie zawsze jest fajne, przyznaję ;)
  • Odpowiedz
@Hope777: Ja też do Turków nic zbytnio nie mam a Turczynki na Erasmusie uwielbiam (prują się tak samo) tylko różnica że nie dają pluć w swoje gniazdo i nie chwalą się tym na lewo i prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°) swoją drugą doświadczenia moje i oskich chwała je sobie jako lepsze niż nasze panny.
  • Odpowiedz
  • 0
@WyzwolonaPodrozniczka: Turcy tak sie bawia ze jak bylem tam ostatni raz to od nocy do zmierzchu sprzedawali banany na ulicy albo jakies inne gowna blagajac mnie o grosze takze dziewczynko polecialas a z tym dotykaniem to w mojej kwestii sie nie martw co do malzenstw to w takim 2019 roku wedlug danych malzenstw polek z obcokrajowcami bylo tylko 3 tys wiec chyba slabo im idzie :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Mamaboss: W poscie prosilem zebyscie nie podawali argumentow ze to z jakis wiezi rodzinnych wynika bo ten argument jest #!$%@? i smieszny ale jak wiemy ty wiedze czerpiesz z serialu pozatym nie powinnienem od p0lskiej larwy wymagac czytania ze zrozumieniem.Jestes pewna ze z ta sytuacja nie ma nic wspolnego najwieksze bezrobocie Hiszpanii w UE czy Wloch na poziomie 8,5% ( w Polsce to tylko 2,5%) i ich dwie lewe rece i
  • Odpowiedz
  • 0
@Wodowy11: fakt turczynki to straszne dupodaje i chyba lubia polakow bo wyjatkowo chetnie nam daja xD To prawda ogolnie kobiety z innych panstw mimo ze nie maja oporow przed dawaniem cipki to maja jeszcze jakis wstyd i nie chwala sie tym na prawo i lewo w odroznieniu do p0lek swin taplajacych sie w najgorszym bagnie.Ja tez osobiscie uwazam ze turczynki sa ciekawsze od p0lek co w sumie nie jest wyczynem ale
  • Odpowiedz