Wpis z mikrobloga

#apple #iphone

Tak odnosnie oryginalnych etui do iphonow.

Clear case - fajny tylko cholernie śliski i ciezko power chodzi, no i zbiera sie troche kurz i zabrudzenia

Silicon case - bardzo fajny ale przeokropnie zbiera kurz. Wcale nie przesadze mowiac ze po jednym wyciagnieciu z kieszeni wygladal gorzej niz clear case po 3 miesiacach. A szkoda bo najfajniejszy z nich wszystkich (moze dlatego tak sie kurzy bo granatowy?)

Leather case - nie wiem jak sie bedzie trzymal ale poki co najfajniejszy. W zasadzie to nie mam uwag. Mam podejrzenia ze po pierwszym upadku moze spabo wygladac. Jako ciekawostke dodam ze oryginalny nie rozni sie praktycznie niczym od takiego z ali za $15
  • 8
@MercedesBenizPolska: W skórzanym aplowym case rzuciłem telefon o beton (nie upuściłem - rzuciłem) i jedyne co pękło to ramka case'a na rogu. Od tamtego czasu tylko te case'y kupuję i polecam.
"Niszczenie się", a "starzenie się" tych skórzanych case'ów to dwie różne rzeczy. Ale im jaśniejsza skóra, tym gorzej to wygląda moim zdaniem. Kiedyś miałem zielony do ip pro 11 i był super, miałem czarny do 13 mini i był też
@MercedesBenizPolska: imo spigen mag armor > leather case applowy. kumpel ma od premiery forest green leather case i wygląda jak kupa, mój spigen może nie jest tak "premium" w dotyku, ale ochronił przed 3 konkretnymi upadkami na beton, przyciski chodzą idealnie i magsafe trzyma się perfect