Wpis z mikrobloga

Metro parodia, AI nadal głupie jak but - na ss #!$%@?łem autko z gangusami przy milicjantach i #!$%@? ich to obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na pocieszenie #!$%@? mody, połowa nie działa. Ale i tak uwielbiam tę grę, pora przejść kolejny raz (ʘʘ).
#cyberpunk2077
DeoMondeo - Metro parodia, AI nadal głupie jak but - na ss #!$%@?łem autko z gangusam...

źródło: ggggg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@DeoMondeo Nie obraź się, I nie myśl że uważam, że głupie AI to norma, ale ja nie pamiętam żeby gdziekolwiek w otwartym świecie było dobre AI, w RDR2, było tak głupie, że jeżeli krzaki wystawały trochę ponad krawężnik i kucnąłes przy nich, to 6 botów cie goniących, potrafiło przebiec koło ciebie, I dopiero 7 sie skapnął, że jednak tam jesteś
  • Odpowiedz
@DeoMondeo: Ja po nowym patchu nie moge zmienic ustawien graficznych w ogole, chcialem wlaczyc path tracing i generator klatek, ale za kazdym razem error message ze klawisze nie sa przypisane (jakbym w ogole je zmienial...)
  • Odpowiedz
@DeoMondeo wiesz co ja mam rtx 2060 i mi fps tak przeważnie około 70 do nawet 120 w pomieszczeniach ale to 70 to trochę dla mnie za mało i nie wygodnie mi się gra, jestem przyzwyczajony do gier typu cs go gdzie mam kilkaset fps i teraz wszystko poniżej stu fps mnie boli w oczy
  • Odpowiedz