Wpis z mikrobloga

gotowe liquidy, nie sole


@VeryApe: :), szukasz "wysokiej polki" a nawet nie wiesz o czym piszesz... haslo "sole" okresla tylko zwiazek chemiczny nikotyny - nie ma ono znaczenia w jakosci plynow... a tak blizej odpowiedzi: uzywam koncentratow od flavour boss i drip hacks - jeszcze mi sie nie trafil smak ktory byl zly wiec moge polecic obie firmy... tylko mi nie pisz ze ci sie nie chce dolac trzech skladnikow do
  • Odpowiedz
@VeryApe: No i tu wchodzimy na śmieszne pole bo smak jest subiektywny i jak np. mojemu znajomemu sole z liquidera smakują to dla mnie są mdłe, więc najlepiej chyba abyś sobie sam potestował, ew możesz spróbować ivg, vbar, aroma king. chociaż the dwa ostatnie to #!$%@? słodkie ulepy na wzór jednorazówek. I tak naprawdę zawsze będziesz miał problemy smakowe z gotowymi 10ml. Firmy to nawet prosty menthol z miętą potrafią #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@VeryApe: Jak chcesz mieć maksimum żywotności no to masz aromaty od maiartu takie fajne nie słodzone, mieszasz je sobie z bazą i nikotyną i nawet klepiesz 2 miesiące na jednej grzałce.
  • Odpowiedz