Wpis z mikrobloga

Cześć. Mam pytanie. Szukam auta... zainteresował mnie pewien golf gti 1.4 tsi - 150 km, tylko znowu przebiegu ma 260 tysięcy przejechane na liczniku już... pytanie czy warto się pchać w takie auto? Nie znam się kompletnie na wytrzymałości tych silników, nic kompletnie nie wiem... ktoś podpowie ze swoich historii czy warto? Silnik w tym golfie jest na pasku rozrządu o kodzie EA211 to już ta wersja podobno lepsza, szczerze nie patrzę na przebieg mimo wszystko bo kto dba tak ma... pan twierdzi, że olej wymieniany co 10 tysięcy km, rozrząd wymieniany był 30 tysięcy km temu... co sądzicie o tym? #mechanikasamochodowa #samochody #golf #volkswagen #motoryzacja
  • 6
@fiksbo: jak gti to nie będzie 1.4 tsi. Ewentualnie GTE hybryda. Masz na portalach trochę ogłoszeń z 1.4 TSI 150KM z przebiegami po 350k km, więc potencjał ten silnik ma na duże przebiegi jak każde nowoczesne TSI. Ale tak jak z każdym samochodem, możesz niż #!$%@?ć do śmierci bez problemu, a może się wysypać za tydzień. Możesz tylko ograniczyć szanse na ten drugi scenariusz.