Wpis z mikrobloga

Wykopek w dniu premiery z kartką papieru i długopisem będzie liczył czarnoskórych w grze czy się zgadza z podziałem etnicznym na Florydzie xD


@CosyGrave: wykopek w dniu premiery to bedzie ogladal strima na twitchu jak jakis izaak bedzie gral bo nei stac go na konsole xD
jak komuś się chce to co Cię to boli?


@OpowiedzMiCos: bo to trochę przesadne wczucie się w misję ratowania Tradwestu.
A jak się komuś chce zrobić grę z taką ilością czarnych, to co to boli tamtego od liczenia?
No widzisz. Każdy może sobie wyrazić opinię na dany temat.
@JudzinStouner: nic, co kto lubi xD ja jednak preferuję tampę, a do samego życia chyba lepsza prowincja w postaci aglomeracji koło port st lucie (z wyłączeniem fort piece xD)

chociaż na upartego w aglomeracji miami to jeszcze hollywood ujdzie, a miami beach to jedno z najbardziej przereklamowanych miejsc jakie widziałem

niestety samej północy w postaci jacksonville i samej granicy północnego stanu jeszcze nie miałem okazji podziwiać, więc tu już nie zrecenzuję
@yahoomlody: no kurde 100% racji xD #!$%@?ło mnie strasznie jak z defaultu do mnie mówili po hiszpańsku i jeszcze niektóre paniusie na stacjach benzynowych obrażone, że im kazałem powtarzać po angielsku xD gdzieniegdzie wcale nie potrafili.

miami beach to jedno z najbardziej przereklamowanych miejsc jakie widziałem


Tu niby też trochę racja, ale jak ktoś jest pierwszy raz w USA, to jednak robi wrażenie. Może za drugim razem zacznę narzekać xD