Wpis z mikrobloga

#gta6 Komentarze starych dziadów nie rozumiejących tego, że świat a w tym samo USA się zmienia są niesamowicie zabawne. GTA zawsze, od samego początku pokazywało USA w krzywym zwierciadle. To że wy tego nie pojmujecie i żyjecie dalej w latach 80 i 90 to tylko i wyłącznie wasz problem. A porównywanie tego trailera gdzie gruba baba twerkuje na aucie do polit poprawnego Saints Row to już szczyt głupoty.
  • 9
  • Odpowiedz
@idina: Mnie to śmieszy #!$%@? o tym ile czarnych jest na trailerze jak zapewne w grze i tak npctów będzie może z 1/3 tego co na trailerze. Już nie mówiąc o tym że nie ma bata że puszczą grę gdzie 80% npcetów jest koloru czarnego.
  • Odpowiedz
Który tiktoker tak to zaczął nazywać? Co to "t" oznacza?


@Ranger: Który to nie wiem ale ten wytwór abominacji języka polskiego z skrótem pochodzącym z języka angielskiego w tym wypadku to moja robota o czwartej nad ranem.
  • Odpowiedz
@idina: mi się trailer mega podoba i mam nadzieję że cała gra będzie trzymać jego klimat. Mocno liczę właśnie na typowo rockstarową satyrę rzeczywistości, oby tylko współczesna poprawność polityczna ich nie ograniczyła.
  • Odpowiedz