Wpis z mikrobloga

@h-f-h-f: a to akurat ciul wie, może jakieś powiązania będą, ale biorąc pod uwagę, że w V nie było praktycznie nic o Carlu Johnsonie wątpie
  • Odpowiedz
  • 2
@DoktorNauk patrząc na to że w online zdecydowanie więcej osób wybierało postacie kobiece niż męskie to wydaje mi się że to nawet na plus. Najważniejsze żeby ta postać była dobrze wpasowana w tą historię a nie to co postacie kobiece w grach ubisoftu.
  • Odpowiedz
  • 1
@77023: Ja też jestem wyczulony na takie sytuacje, jednak w tym przypadku rockstarowi ufam. Zawsze robią fajne postacie, a do tego dopiero co zrobili giga chada Arthura w rdr2 (jedną z najlepszych postaci w grach jakie znam). Nie mam nic do silnych kobiecych postaci jak mają sens, a nie po prostu zachowują się jak faceci, albo robią wszystko najlepiej jak w nowych filmach disneya.
  • Odpowiedz
@77023: jestem ogromnym wrogiem wciskania na siłę politycznej poprawności, silnych niezależnych kobiet które nie mają sensu czy wrzucania murzynow kosztem białych, ale ufam Rockstarowi. Nie mieli jeszcze żadnych wpadek, potrafią wspaniale pisac postacie, a fabuły biją na łeb większość filmów wize a po tym co zrobili z RdR2 daje im kredyt zaufania, bądźmy dobrej myśli :)
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: @Noxter20 no ja Panowie z tym zaufaniem bym uważał, chyba przypominać nie muszę sytuacji z sufrażystką i Indianami w rdr2. Należy też przypomnieć, że gta V powstało 13 lat temu, co oznacza, że prawdopodobne jest zmienienie kadry. Spójrzcie na przykład amazona- zrobili świetne the boys i invincible, a potem dali tyłka z rings of pała. Stąd radze patrzeć na gta VI chłodno.
  • Odpowiedz
@77023: możesz mieć rację, i nie twierdzę że finalnie się okaże że będzie tak jak piszesz, aczkolwiek dostaliśmy tylko krótki trailer, który wg mnie wygląda świetnie, zaczekajmy na więcej materiałów. Jeśli okaże się woke gównem, który będzie wciskał na siłę lewicowe bzdury to przynajmniej te gta okaże się klapą. Jak dla mnie sytuacja win win :)
  • Odpowiedz