Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś wytłumaczy, o #!$%@? tutaj chodzi z tym całym rynkiem matrymonialnym. Wśród znajomych 30 letni single i singielki, koledzy którzy w wieku 25 lat nigdy w życiu nawet blisko bycia w związku nie byli, tymczasem mój wujek ma żonę i dwójkę dzieci a typ:
- zawodówka skończona
- 30 lat #!$%@? w januszexie za minimalną
- ziemniaczany ryj typowego polaka
- gdyby ciotka by mu nie ugotowała, to by umarł z głodu
- gdyby ciotka nie wyciągnęła mu tshirta i spodni czystych z szafy i nie położyła na krześle, to typ chodziłby w #!$%@? cały tydzień
- jak ciotka zadzwoniła do niego, żeby przyszedł do ojca na grila i nie zaznaczyła, żeby przed przyjściem się umył, to przyszedł #!$%@? w smarze, jak wszedł do domu, to DOSŁOWNIE trzeba było wietrzyć XD

Ktoś taki 30 lat temu potrafił znaleźć partnerkę, dzisiaj normalni, samodzielni ludzie, z dobrą pracą i hobby nie są w stanie nikogo znaleźć XD

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 107
  • Odpowiedz
@mandanda: Po prostu aplikacje randkowe typu Tinder #!$%@?ły ten wspomniany rynek matrymonialny. Teraz typowa kobieta ma dostęp do topowych facetów, których jest zdecydowanie więcej w tego typu aplikacjach.
  • Odpowiedz
  • 35
a ciotka lepsza? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@swinkapl: No wiadomo, że nie jest Moniką Belluci z doktoratem z fizyki jądrowej, ale ma przyzwoity look, za młodu pewnie wyglądała dużo lepiej, a poza tym jak ona ogarnia cały dom, to na 100% dałaby radę lepszego gościa znaleźć.
  • Odpowiedz
@mandanda: Kiedyś mogłeś co najwyżej szukać w obrębie miasta, albo powiatu, a teraz masz cały kraj i zagranicę. Znaczy się to dla chadów i różowych jest. Dla chuopa co najwyżej odpady po karuzeli kutang ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mandanda: bo 30 lat temu ciotka miała do wyboru 2 alkoholików, wuja i bezrobotnego z pobliskiej wsi.
Dzisiaj laska ma tysiące facetów do przebierania (a przynajmniej apki dają takie wrażenie bo możesz przesuwać pół dnia po ekranie) z połowy Polski + 100 erasmusów
  • Odpowiedz
@mandanda: wujek po zawodówce podszedł do laski na tańcach i powiedział hej podobasz mi się, zatańczymy, wyobracał i potem się ożenił :D
A pan i pani po studiach robią 3 lata podchodów do trzymania ręki.
  • Odpowiedz