Wpis z mikrobloga

Jaką myszkę polecacie? Z wymagań to możliwość szybkiego przełączania między kompami, działająca na wszystkich systemach (windows/mac/linux) i co w sumie najważniejsze, posiadająca dodatkowe przyciski z możliwością przypisania do nich makr. Dobrze by też było, by te makra były zapisane "na myszy", żebym nie musiał na każdym systemie jakiś śmiesznych programów instalować.
#programista15k #programista20k #programista25k
  • 6
@Gr4bek: mx master 3. działa po kablu, przez bluetooth i przez tradycyjny nadajnik na USB. można podłączyć do 3 urządzeń na raz, przełączasz się między nimi guzikiem na spodzie
posiadająca dodatkowe przyciski z możliwością przypisania do nich makr. Dobrze by też było, by te makra były zapisane "na myszy", żebym nie musiał na każdym systemie jakiś śmiesznych programów instalować.

#programista15k #programista20k #programista25k


@bukszpryt: ja zwróciłem mx master 3s, bo używając ich antenki miałem input lag (gram trochę w FPS, jakbym nie grał to lag by nie przeszkadzał, bo nie był duży), a kabel fabryczny podłączony do usb nie działał. Gdyby
@PanMlecz: ja zawsze kupowałem myszki do 30-40 zł. od tego mx mastera nie wyobrażam sobie powrotu do taniego gówna.

ja od dawna nie gram w nic, gdzie lag miałby znaczenie, więc nic takiego nie zauważyłem. "gamingowych" sprzętów nie kupuje, nie dość że drogie, to jeszcze większość niepotrzebnie świeci