Wpis z mikrobloga

@rebelyell: haha ale ego kolosalne, nawet na wejściu apteki sobie zrobiła swoje foty w 4 różnych pozach xd

nawet artykuły o niej są: https://apteka4poryroku.pl/trzeba-miec-odwage-i-spelniac-marzenia/

Ciekawe czy ona jest miła i pomocna czy typowa #polka - foty nawet nie na insta, tylko na profilu apteki wszędzie wali, nazwisko 2 - członowe a PRAWDZIWY RODZYNEK z wywiadu na koniec

Ciekawi mnie tamtejsza kultura, filozofia, podoba mi się tamtejsza moda. Ponadto mój mąż –
@Abismo: ale gdzie ktoś pisze że nie pasuje, już bez przesady - wszystko zależy jaką ta pani jest osobą i czy dobrze tam obsługuje klientów

jeśli jest mega w porządku to bym powiedział że lekka ale pozytywna odklejka - lepsze to niż wiecznie skwaszona Grażyna 50'letnia z nastawieniem "czego tu przyszedł, co chce?"

z drugiej jeśli babka jest typowym karyńskiem to beka totalna - odklejka umysłowa, połączona z mężem zagraniczniakiem, ego
Mam nadzieję, że nadal będzie miała bdb opinie od klientów i żaden wykopek ich jej nie popsuje, bo najważniejsza jest jej praca, a nie otoczka i ona sama. Skoro dobrze ją wykonuje i jest miła dla ludzi, to Apteka jest warta 5 gwiazdek.


@free_like_a_bird: ktoś wrzucał jej wypowiedź w innym wątku:

Nie chcę być osobą anonimową. W aptece pracuję od rana do nocy, często także w weekendy. Chcę, by moi pacjenci