Wpis z mikrobloga

Mój nowy ranking lekkiej w #ufc

0. Islam
1. Charles
2. Gaethje (spokojnie mógłby zrzucić mało aktywnego Oliviere)
3. Poirier
4. Chandler
5. Tsarukyan (spokojnie mógłby być 3/4)
6. Gamrot
7. Dariush
8. Fiziev
9. Hooker
10. Turner
11. Ros Anjos
12. Benoit
13. Moicano
14. Dober
15. Green / Dawson /Joel Alvarez / Frevola

#mma
  • 11
  • Odpowiedz
@kmds: Nie wiem czemu czepiasz się aktywności Charlesa, który dawał ostatnio regularnie po 2 walki w roku biorąc każdego kogo mu dało UFC, a nie jak te kółko wzajemnej adoracji z miejsc 2-4. Zabetonowali oni top 5 kategorii lekkiej wybierając tylko walki które im pasują. Najlepiej by obijali tylko zwłoki Fergusona, albo czekali na powrót z emerytury Conora. Chandler to już czeka rok na Conora i jak się nic nie zmieni
  • Odpowiedz
@kmds: Na 90% teraz Gamrot z RDA, wiec jakby go widowiskowo pokonał to można by zrobic eliminator do TSa z Tsarukyanem. Wiadomo ze Gaethje bedzie czekał na walke o pas (wkoncu pokonał Fizieva i Poirera), Chandler bedzie czekał na Conora a Poirer nie wezmie walki z Tsarukyanem. Natomiast Saint Denisa bym zestawił z Darkiem, swoja drogą czuje ze Francuz mocno namiesza w tej kategorii, sledze jego walki od samego poczatku, mega
  • Odpowiedz
@Mistrzunio201: Tak źle życzysz Darkowi, że chcesz mu dać po Armanie Francuza, który wydaje się strasznie mocny. Gdzieś były jakieś przecieki o Gamrot-RDA? nie przeszedł on przypadkiem juz na stałe do 77? Gamrot powtarza. że podpisał jakieś mocne nazwisko, co nie będzie bało się z nim kulać, to myślałem, że może dostać nawet Charlesa.
  • Odpowiedz
@anro_: Nie życzę źle, ale taka mam czutke, zreszta Darek nie odmawia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gamrot nie dostanie Charlesa, Dana mowil ze jest pierwszy w kolejce do walki o pas to po 1, po 2 Gamrot w wywiadzie stwierdzil że DLA NIEGO jest wow, jakby to byl Charles to by poprostu powiedzial ze to petarda. RDA byly mistrz, nie boi sie kulac, wszystko pasuje idealnie.
  • Odpowiedz
@damilele: Nic mu to nie da. Powinien brać wszystko co dają i pokazać wyższość nad rywalem. Przegrana z Dariushem, który potem dostał 2xKO nie bardzo mu w tym pomaga. Chandler nie potrzebnie blokuje topke. Jak Gamrot znowu wygra przyszłą walkę dosyć kontrowersyjnie to znowu nic z tego nie będzie miał. Może mu dają Saint-Denisa i main event w Paryżu (jest to realne).
Do Islama już mamy kolejkę min.2 zawodników- Gaethje i
  • Odpowiedz
@Mistrzunio201: miałem na myśli stoczenie walki Gamrot vs Saint-Denis w Paryżu po ewentualnym wygraniu swoich walk w pierwszej połowie roku. Gamrot na pewno zawalczy w pierwszym kwartale. Saint-Denis przed Paryżem też powinien coś dostać.
  • Odpowiedz
@Mistrzunio201: ja tu widzę 2 opcje- albo swoją kolejną walkę wygrywa w bardzo dominujący sposób i dostaje Armana jako eliminator, albo dostaje kogoś za nim w rankingu. No i jeszcze zostaje ten Poirier...
  • Odpowiedz