Wpis z mikrobloga

@Niemamnietujeszcze: super mem. Biedra pod tym względem schodzi na psy. Dziś dwa razy dłużej stałem w kolejce niż wybierałem towar z półek. Oni specjalnie spiętrzają te kolejki.
A niedo**by mózgowe z koszykiem na przedramie z trzema produktami na krzyż się dziwią:" jak to przecież samemu można". XD
Widzę że uwielbiasz tracić swój czas na stanie w kolejce. No ale to twój czas. Ja swój cenię.


@chcwdk: dla ceniacych swoj czas sa dostawy do domu, albo odbior juz przygotowanych zamowien w ostatecznosci.
nie rozumiesz jednak ze korzystajac z kas samoobslugowych w marketach z duzymi kolejkami utwierdzasz ich w przekonaniu ze duze kolejki sa spoko bo kllient sam sie skasuje.
Czekam tylko az klient bedzie musial brac mopa i sprzatac
@geronimo80: Wybieram rozwiązanie najlepsze dla mnie. Bez kas samoobsługowych kolejki były IDENTYCZNE. Ale trać czas, skoro stanie w długiej kolejce, wyłożenie towaru i zapakowanie jest dla ciebie lepsze niż stanie krócej, wyłożenie towaru po drodze skanując kod kreskowy i pakując. Na stacji również benzynowej czekasz aż pracownik ci naleje do baku? Czy poniżasz się i wąchasz paliwo dotykając brudnego pistoletu dystrybutora? i sam napełniasz? Może jeszcze dać ci mopa żebyś przy
Wybieram rozwiązanie najlepsze dla mnie.


@chcwdk: no faktycznie najlepsze.

Bez kas samoobsługowych kolejki były IDENTYCZNE.


@chcwdk: były znacznie krótsze przynajmniej w tych sklepach do których chodziłem.
lidl jak już otworza jakas kase to jedna i kolejka na pol sklepu. Wczesniej po kilka kas otwartych. I kolejki po 2-3 osoby.
Nie liczac jednej syfionki ktora zawsze byla #!$%@? i przedtem max 1 kasa, ale z samoobslugowymi jest nadal #!$%@?.
Teraz sa
@geronimo80: No widocznie jesteś ułomny, a potem płacz że świat zalany niedojdami, którzy nic nie umieją oprócz gapienia się w telefon. #!$%@? tam, wasza sprawa, ja wolę być ogarnięty i samowystarczalny gdy coś będzie mi będzie trzeba. Tak działa nauka i doświadczenie. Tylko szkoda że tylu #!$%@? i ułomnych buraków potem spotykasz.
No widocznie jesteś ułomny, a potem płacz że świat zalany niedojdami, którzy nic nie umieją oprócz gapienia się w telefon.


@chcwdk: heheh widze spiewka starych januszy wciaz aktualna.
trzeba wszystko umic i robic samemu, wymiana oleju, remont instalacji elektrycznej, kladzenie kostki brukowej, panele itd.
To jest domena biednych niemyslacych ludzi.
Ogarnieci ludzie zlecaja wiele czynnosci innym ktorzy sa w tym efektywniejsi i tansi. Zdecydowanie lepiej miec waska specjalizacje na ktorej dobrze
@geronimo80: A ja wolę zrobić zakupy samemu niż użerać się potem ze sklepem bo przywieźli nieświeże banany lub czerstwe bułki. No ale jestem januszem, bo umiem coś zrobić więcej. Zdechniesz jak ci nikt nie dowiezie bezglutenowych pierożków.
A ja wolę zrobić zakupy samemu niż użerać się potem ze sklepem bo przywieźli nieświeże banany lub czerstwe bułki.


@chcwdk: jak sie ma fobie spoleczna to fakt lepiej isc samemu do samoobslugowej.
Bo o jakim uzeraniu sie mowisz? Jezeli cos nie tak to albo przy odbiorze odmawiam, albo jak cos pozniej wyjdzie to dzwonie do sklepu i za godzine/dwie mam dowiezione odpowiednio.

No ale jestem januszem, bo umiem coś zrobić więcej.
@geronimo80: Nie czytam wysrywów ludzi którzy swoją ułomność tłumaczą brakiem potrzeby bycia zaradnym. Na szczęście jest czarna lista żeby odsiewać bezwartościowych ludzi.
@Nie_bo_ty: I twój wybór. Każdy ma własne priorytety, a w tym przypadku nie ma lepszych i gorszych, bo obie strony zyskują na tym że ta druga nie jest po ich stronie. A co to niektórzy próbują ośmieszać tych co pomiędzy wyjęciem towaru z wózka a zapakowaniem go przy okazji zeskanują produkt.