Wpis z mikrobloga

@Volantie: chłopie, ja zacząłem bawić się w robienie pizzy i zapisałem się na fejsie do grupy "Klub miłośników pizzy", co tam się dzieje to trochę jak na elektrodzie. Ktoś chciał się pochwalić swoją pierwszą pizzą ładnie zrobioną to w komentarzach wszystkie te piotrki i tomki "CO TO #!$%@? MA BYĆ?! JAK TO CIASTO ROSŁO TYLKO GODZINĘ?! POWINNO BYĆ W LODÓWCE 36H22MIN ROBIONE NA WŁOSKICH DROŻDŻACH PROSTO Z PIZ(D)Y, CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW
@Volantie: pewnie dlatego że przez ludzi którzy akceptują tak marne jedzenie w tak wysokiej cenie jakość usług gastronomicznych w Polsce jest na bardzo niskim poziomie w stosunku do ceny
o znalazl sie koneser pizzy. Czekalem na taki komentarz i sie nie zawiodlem.

Czemu ludzie nie potraficie zrozumiec, ze jednemu to po prostu smakuje i lubi z takiej a nie innej pizzerni zamawiac jedzonko?


@Volantie: a czemu nie potrafisz zrozumiec, ze poprostu to dla niego rozrywa i lubi sie do takiej, a nie innej rzeczy #!$%@??
@jaavi666 o wow widzę stare znajome nicki na czacie xd. Nie wiedziałem że n1unka nadal gra. PS ma już arkadyl peta? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na osrs wróciłem w 2016 ale po półtora roku już mi się znudziło o to nie było to samo co 2009 2011 ale wspomnienia i screeny mam. Pozdro