Wpis z mikrobloga

Będą spoilery!
Ogólnie #netflix owi wyszedł zajebisty ten #squidgame challenge ALE uważam że mają tam za dużo pola do nadużyć.
Najbardziej drażnił mnie szklany most. To Netflix decydował tam w 100% kto ma odpaść. Gdyby to była cienka szybka, cokolwiek co po wskoczeniu na tym by się załamywało to ok, a tak to przecież decydowali kiedy zapadnia ma się otworzyć a kiedy nie.
W ciepło zimno wiadomo - mogą #!$%@?ć ludzi jak chcą, jeśli gra rzeczywiście trwała kilka godzin by przejrzeć zapisy z kamer to nie ma opcji by się ktoś przez tyle godzin nie poruszył.
Czy da się zrobić trudniejsze ciastka z wzorami? Grubsze, słabiej wycięte i już masz małą szansę że lizaniem uda Ci się wyciąć wzór.
Głupek który nie przekazał telefonu dalej. Powiedziałby że pierwsze 5 osób które odbierze po nim telefon może zdecydować kto ma odpaść albo że będzie miało ułatwienie w kolejnej grze i by się rzucili na telefon a ten sobie wymyślił że dostaniesz ciastko po rozmowie XD
Fajnie że kilka gier zmienili, tak jak gracze spodziewali się przeciągania liny a tu cyk statki które były spoko, tylko co to #!$%@? za oszustwo że statek obok statku stał... powinny być wszystkie wolne pola wokół statku a dwie druzyny złamały zasady. Po trafieniu powinien być jeszcze jeden strzał a nie że przeciwna drużyna strzela...
Głosowanie na 3 graczy - osoba z nr 1 powinna zagłosować na jedną z 3 ostatnich osob w kolejce bo zanim by do nich doszło to już nikt by na inne osoby nie głosował.
5 pudełek z prezentem lub karą. Co jeśli osoba która wyciągneła wyrzucenie 3 graczy wyrzuciłaby osoby obok które jeszcze pudełek nie otworzyły? XD
Kulki raczej ok. Dziwne tylko że nie było żadnych oszustw, mówienia: nie gram, odpadamy oboje chyba że dasz mi swoje kulki to podzielimy się wygraną XD
Typowanie sekwencyjne kto ma zostać w programie też było całkiem ciekawe.
Most tak jak pisałem wyżej, a taktyka była świetna, masz jedną 50% szansę na zostanie w programie i tyle, murzynka jest giga głupia że nie zgodziła się od początku na tą taktykę mając tak niski numer, za to co zrobiła kazałbym jej skakać do końca, jeszcze w kolejnym odcinku udaje głupią że przecież skoczyła.
Rzucanie kostką, też jestem pewny że Netflix mógł spokojnie zbudować kostkę która po naciśnieciu magicznego przycisku w reżyserce zawsze da 6 XD
No i ostatnia na ten moment gra Circle of Trust:
Chyba najfajniejsza gra ale nie spodobała mi się końcówka gdy zostały 4 osoby, może netflix kazał im siedzieć cicho ale przecież zarówna Mai jak i Sam nie powinni być zdenerowani, mieli pewny finał, zamiast po zdjęciu opaski zrelaksować się i cieszyć się jak głupi tak jak to zrobił Phil to byli najbardziej zdenerwowani XD
Finał mocno netflixowy, uchodźca i dwóch gejów, byłem pewny że za jednego będzie murzynka ale Phil je wykosił XD Chociaż tu znowu uważam że jeśli chcieli go bardzo w finale to z tymi włosami mógł mieć coś w uchu wsadzone by poinformować go kto mu położył prezent.
Obstawiam że na początku roku ruszą castingi na 2 sezon i będzie to program na kilka sezonów. Udało im się to.

Swoją drogą nie mogli naprawdę po tym co MrBeast na Youtube zrobił wziąć go do programu? XD pewnie by odpadł od razu przy testach ale zwiększyłoby oglądalność o kilka %.
  • 3
@MrBeast: w statkach jak dla mnie powinni grać do końca i drużyna wydana w całości przechodzi a druga odpada. Ale chcieli by było ciekawiej i skracali sojusze jak tylko mogli. Niczym w Survivalu
@MrBeast: wały były tylko w pierwszej grze, reszta legitna choć tak nakręcona że zmienia prawdę- np na moście spadali kaskaderzy, uczestnik od razu po wejściu miał mówione czy odpada czy nie, trasa była z góry ustalona. No i Ashley skoczyła, tak zmienili sceny że pokazali że nie chciała.Teraz pełno uczestników opowiada prawde na socialach

Z telefonem to nie pokazali że inne osoby też odbierały i dostawali pizze, burgery, słodycze wiec muffinka