Wpis z mikrobloga

@fukinloner wiesz co... Ostatnio widziałem duzo filmików z lorami jadącymi na Ukrainę... BMW X5 i X7... AUDI Q5 ... TESLE... MERCEDESY... Wszystkie nowe i niezafoliowane więc nie trzeba się domyślać. Kraj w wojnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Trochę w to nie wierzyłem .. ale jechałem właśnie S17 na południowy wschód... I widziałem kilka takich lor i lawet więc to fakty.

A ponton dla kogo i z jakim wypasem
@Jogurt123: powiedz mi po co ktokolwiek miałby ściągać wycieczkowy jacht na Ukrainę w tej chwili?

Jesteś milionerem. Zachciało ci się statku. Płacisz i każesz go wysłać na morze, gdzie w każdej chwili mogą cię zestrzelić Ukraińcy lub rosjanie.

Tak to sobie wyobrażasz? Nie sądzisz, że nawet jeśli jakiś Ukrainiec miałby kupić sobie statek to by go zwodował w jakimś Saint Tropez, a nie w Mariupolu?
@Ogau

@Jogurt123: powiedz mi po co ktokolwiek miałby ściągać wycieczkowy jacht na Ukrainę w tej chwili?


Jesteś milionerem. Zachciało ci się statku. Płacisz i każesz go wysłać na morze, gdzie w każdej chwili mogą cię zestrzelić Ukraińcy lub rosjanie.


Tak to sobie wyobrażasz? Nie sądzisz, że nawet jeśli jakiś Ukrainiec miałby kupić sobie statek to by go zwodował w jakimś Saint Tropez, a nie w Mariupolu?


@Ogau to Ty mi odpowiedź...
@Jogurt123: bo większość kraju nie jest zajęta przez orków.

Teraz czekam na twoją odpowiedź. Po co jakiemuś bogatemu Ukraińcowi jacht na morzu zajętym przez rosjan ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Po na Ukrainę sprowadza się setki albo tysiące luksusowych aut????


@Jogurt123: Bo większość Ukrainy nie jest zajęta przez kacapskie ścierwa, ludzie tam normalnie pracują, prowadzą firmy, wśród tych firm są salony samochodowe. Są tez inne przedsiębiorstwa, które zajmują się różnymi rodzajami działąlności, mają pracowników. Zaróno ci przedsiębiorcy jak i ich pracownicy zamawiają różne towary, w tym samochody. Co w tym dziwnego? xD
@Jogurt123: Bo większość Ukrainy nie jest zajęta przez kacapskie ścierwa, ludzie tam normalnie pracują, prowadzą firmy, wśród tych firm są salony samochodowe. Są tez inne przedsiębiorstwa, które zajmują się różnymi rodzajami działąlności, mają pracowników. Zaróno ci przedsiębiorcy jak i ich pracownicy zamawiają różne towary, w tym samochody. Co w tym dziwnego? xD

@trx87 to powtórzę... Ukraina w wojnie a Ukraińcy kupują tysiące luksusowych samochodów ( ͡~ ͜ʖ ͡°
to powtórzę... Ukraina w wojnie a Ukraińcy kupują tysiące luksusowych samochodów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Jogurt123: Nic dziwnego w tym nie widzę, zwłaszcza po zmianach akcyzowych itd. To że w jakiejś części ukrainy toczy się wojna nie oznacza że cały kraj jedyne co robi to tłucze się z kacapskim ścierwem, tam normalnie ludzie żyją, pracują i prowadzą działalności.

A za chwilę płaczą o pomoc... bo potrzebują pieniędzy
@trx87

>to powtórzę... Ukraina w wojnie a Ukraińcy kupują tysiące luksusowych samochodów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Jogurt123: Nic dziwnego w tym nie widzę, zwłaszcza po zmianach akcyzowych itd. To że w jakiejś części ukrainy toczy się wojna nie oznacza że cały kraj jedyne co robi to tłucze się z kacapskim ścierwem, tam normalnie ludzie żyją, pracują i prowadzą działalności.


>A za chwilę płaczą o pomoc... bo potrzebują
@trx87

@Jogurt123: Wincyj kropek, na pewno będziesz brzmiał legitniej xD Rozumiem zero argumentu, tylko ukraince zle xD


@trx87 dziękuję za krytykę... Uwzględnienia w dalszych moich wypowiedziach...

Twoje argumenty i merytoryka oraz oraz fakty przekonują mnie do ponownego przemyślenia swojej oceny sytuacji.
Chwila... Chwila... "Twoje argumenty i merytoryka oraz oraz fakty"........... Hahah no tak, akurat tego nie zaprezentowałeś.
Jogurt123 - @trx87
@Jogurt123: Wincyj kropek, na pewno będziesz brzmiał legitniej xD ...

źródło: temp_file4274454228902584367

Pobierz