Wpis z mikrobloga

@3dnow: procedury są takie z tego co mi wiadomo, że zatrzymanych się przewozi zawsze skutych z tyłu, właśnie dla bezpieczeństwa samego zatrzymanego i policjantów, no i mi to kiedyś się podobało takie fajne przeżycie jak wprowadzają Cię na te komendę jak na filmach, skuty kajdanami z tyłu, pochylony, funkcjonariusz te swoje chwyty stosuje, żebyś numeru nie odstawił żadnego, efektowne takie to wszystko wtedy jest, ale po kilku razach calkowicie traci swój
  • Odpowiedz
  • 0
@Hissis To mnie normalnie prowadzili tylko, że od tyłu byłem skuty. Dopiero przy papierologii na moją prośbę przepięli mi na przód i jak mnie do domu wieźli to też byłem na zakuty z przodu.
  • Odpowiedz
@qwerss: no bo to zależy jeszcze od nastawienia ogólnie i podejścia jakie mają w danej chwili, jak jest spokój kultura i ogłada, nic nie zwiastuje fajerwerek żadnych to nie stosują tych chywtów co tam dociska Ci bark, że się pochylasz w przód a ręce Ci się do tyłu wykręcają bo to niekomfortowe takie ogólnie dla zatrzymanego trochę jest
z fartem
  • Odpowiedz
@Hissis: mógł byc skuty z tyłu, ja np w 10s potrafię przełożyć kajdanki od spodu (testowane). Moj ojciec o podobnej budowie w latach 90 zrobił tak nawet w radiowozie i policjanci nie zauważyli xd
  • Odpowiedz
@jamajskikanion: no nie wiem czy to aby na pewno byli policjanci wtedy, jak na moje to sytuacja wyglądała tak, że Twój ojciec z kumplami milicjantami walił wódę u nich w furze, jak zaczął łapami wymachiwać już wyraźnie pod wpływem to go tymczasoowo uspokoić chcieli, żeby kontynuować libację dlatego zakuli starego w kajdany i nie zwracali uwagi, bo nieszkodliwy był, no i wtedy ta sztuczka mu się udała
z fartem
  • Odpowiedz
-p nie sa jednostrzalowcami przypadkiem, n


@marsjanin2012: są rewolwery 6 strzałowe, za to jest inny problem, po trafieniu z CP z człowieka nie ma co zbierać: duża powolna kula sieje spustoszenie jak pociski grzybkujace. Trafienie w tułów to można się że świętym Piotrem witać bo obrażenia wewnętrzne są ogromne, jedna taka kulka to jak cały magazynek z 9...
  • Odpowiedz