Wpis z mikrobloga

Witam Mirkow z tagu.
Dzisiaj spróbowałem podarowany od znajomego Dominican Estates Corona i bardzo mi się spodobalo. Jednak na pierwszy raz trochę zmęczyła mnie dawka nikotyny mimo, że sięgam również po papierosy.

Czy możecie doradzić dalsze kroki i podpowiedzieć co spróbować?
Bardzo podoba mi się cały rytuał palenia, do tego stopnia że już mi się marzy własny mały humidorek :)

Jeżeli chodzi o Corone, to była już trochę suchawa i lekko drapala, ale nadal dawało się odczuć słodkawe smaki.

Mieszkam w Krakowie i wiem, że tutaj też uda mi się coś kupić jako, że nasz pan prezydent-monarcha również gustuje w cygarach ;)

#cygara
  • 6
  • Odpowiedz
@daftie123: jak przy tym formacie nikotyna cię zmęczyła to polecam na razie się trzymać się małych formatów o łagodnej mocy, bo sięgając po coś grubszego może Cię konkretnie zmieść z planszy... z czasem się przyzwyczaisz i na luzie będziesz w stanie palić mocne
ja kupuję u Cigarro bo akurat mam ich lounge u siebie w mieście, ale sprzedaż w necie przez "pośrednika" też robią sklep
co do stacjonarnych w Krakowie to
  • Odpowiedz
  • 0
@l_Grela_l dzięki za odpowiedź.
Corona mnie trochę zmęczyła, może dlatego że była już trochę stara i przez to że wziąłem przypadkowo parę machów w płuca :P

Tak, jest właśnie La Casa, nie wiem czy tam się wybrać czy po prostu zamówić coś z netu.
Polecisz jakies ciekawe budżetowe propozycje na start? Dodam tylko, że nie lubie pikantnych i pieprzowo gryzących nut/smaków.

Szukam też jakiegoś ciekawego humidorka na start jako, że różowa się
  • Odpowiedz
@daftie123: Z względnie łagodnych i w spoko budżecie mogę te polecić
- Rocky Patel Vintage Series 1999
- Plasencia Reserva Original
- Flor de Oliva
- Oliva Serie G
- Oliva Connecticut Reserve
- Perla Del Mar Shade
- Nub Connecticut
- Chinchalero Reserva de Oro
- Joya de Nicaragua Clasico Original
- Brick House Connecticut

Co do humidora to jest taka niepisana zasada, że "pierwszy humidor zawsze jest za mały".
  • Odpowiedz
@daftie123: miłego pufania :)
wpadnij tez na grupkę cygarową na FB, ludzie często wrzucają jak coś testują to może akurat zobaczysz coś ciekawego dla siebie
a jakbyś kiedyś był w okolicach Trójmiasta to daj znać, może akurat by się udało zapalić razem
  • Odpowiedz