Wpis z mikrobloga

@Bartelomeo: Moim zdaniem bardzo spoko. Północ w sypialniach, południe w salonie. Dwustronne jako duży plus. Dodatkowo nie tracisz jakoś dużo na komunikację. Jeśli miałbym się przyczepić, to salon mógłby być trochę bardziej zbliżony kształtem do kwadratu, ale ogólnie fajny układ.
  • Odpowiedz
Co sądzicie o takim układzie mieszkani


@Bartelomeo: Jeden z gorszych IMO - zgaduję że każdy pokój z sąsiadem za ścianą, do tego wąski i nieustawny salon z beznadziejnie umieszczonym ciemnym aneksem do którego musisz zapewnić dojście co eliminuje 1/2 powierzchni "kuchniopokoju" a koło tak narysowanego stołu to trzeba slalom robić po wejściu.

Plus to bardzo mało miejsca zmarnowane na przedpokój.

Takie 2/5
  • Odpowiedz
@Bartelomeo:
Na plus dobrze wykorzystany metraż, okna na dwie strony. Szkoda, że w kuchni nie ma okna.
Ogólnie jak na współczesne budownictwo, ten metraż i taką liczbę pomieszczeń jest dobrze.
  • Odpowiedz
  • 0
zgaduję że każdy pokój z sąsiadem za ścianą


@Yuri_Yslin:
Cała prawa część jest obudowana podwójną ścianą konstrukcyjną, bo to jest blok podzielony na 2 części niezależne od siebie (2 klatki wejściowe) - mam nadzieję, że dzięki temu będzie lepsze wygłuszenie
Bartelomeo - >zgaduję że każdy pokój z sąsiadem za ścianą

@Yuri_Yslin: 
Cała prawa c...

źródło: Wykop2

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bartelomeo: No to trochę lepiej, ale szkoda, ze nie ma jednego pokoju chociaż bez ściany z sąsiadem.

Jeśli nie masz na tym mieszkaniu dobrej ceny z metra to ja bym szukał dalej miras. Zwłaszcza jeśli to nie jest najwyższe piętro.
  • Odpowiedz
@Bartelomeo dla mnie minusem jest brak przedpokoju gdzie zostawiasz buty od razu. Potem łażąc salon-toaleta albo salon - sypialnie rozniesiesz to co przyniosłeś na butach. Jeszcze póki nie na dzieci będzie Ok ale jak masz małe dzieci to masakra. Przerabiałem to na poprzednim mieszkaniu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Yuri_Yslin:
Ostatnie piętro, cena 7900 za metr, widok na park krajobrazowy i góry. Jedna z lepszych dzielnic w mieście - 10 minut autem od centrum. Miasto drugie co do ilości ludności w województwie. Miejsce w podziemnym za grosze na promocji.
  • Odpowiedz
@Bartelomeo: minusy: za duzo sasiadow(4 sasiadujace sciany) i ciemna kuchnia(ogolnie 5m od okna jest ciemno). Na plus, ze maly korytarz, mala lazienka(wole przestrzen poswiecic na salon/pokoje) i ze mieszkanie jest ustawne - mozna duzo szaf zmiescic, nie ma dziwnych ukladow.
Tez pewnie kuchnie bedziesz musial zrobic w ksztalcie "U", bo malo blatu roboczego jest.
Jesli chodzi o 3 pokoje to wole takie uklady: https://wykop.pl/wpis/73883563/63-5m2-ostatnie-pietro-jak-oceniacie-dla-jednej-os (wiem, ze 10m wiecej ale tam jest
  • Odpowiedz
@Bartelomeo: Częstochowa?

Ogólnie to 420k za mieszkanie to nie są jakieś wielkie pieniądze, w sumie to dziś to żaden koszt, no i masz ostatnie piętro, więc bez tragedii. Można brać jak coś.

Przeciętny programista na OE zarobi więcej w rok, tak dla perspektywy.
  • Odpowiedz
@Bartelomeo: salon z kuchnią 21 m2? Albo nie gotujesz, albo nie masz stołu, albo nie masz kanapy. Wybieraj z czego rezygnujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bartelomeo: szczerze to ciezko wykrzesac wiecej z 53m przy 3 pokojach. Brakuje miejsca na buty/do przebrania sie na przedpokoju, trzeba sprawdzic czy w salonie pomiescisz wszystko czego potrzebujesz, ale tak poza tym - w okreslonym budzecie nie ma mieszkania idealnego. Na duzy plus dwie strony swiata i osloniety balkon/loggia, a nie #!$%@?, odsloniety "wypustek".

Od siebie dodam ze nie ma mieszkan idealnych w okreslonym budzecie, zawsze czegos bedzie brakowalo :P najwiekszym
  • Odpowiedz