Wpis z mikrobloga

Jezusie jak ja dziś pogram sobie w #skyrim to ja nawet nie wiem! ()

Ponownie poczuję ten klimat 2012 i srogiej zimy, gdzie na nowym wtedy laptopie Sykrim na średnich ustawieniach śmigał mi jak głupi

Dziś? Śnieg za oknem, przekąski, cola jakaś 0,5L albo kij w to 1L kupię i do późnej nocy od 19:00 start bić gromowładnych czy tam cesarskich, obojętnie (ʘʘ)

Szkoda, że Skyrim na PS5 nie obsługuje klawiatury, wtedy byłoby 10/10

Może nawet dla lepiej imersji rzucę plecakiem z książkami w kąt jak będę wracał dziś z pracy? Hmmm..

#gry #skyrim #chwalesie
  • 14
@folwgnag94: póki co, po 6-7 godzinach, na PC bardzo fajny. Trzeba tylko olać side-questy, maxowanie, zbieractwo. Na szczęście wyciągnęli autorzy wnioski po FC4, i nie jest się zmuszanym do odbijania outpostow, szybko dostaje się wilka, który odstrasza inne zwierzęta, dzięki czemu bez problemu możemy omijać nudne i nieciekawe zadania/walki.
I jest HD texture pack.
Na PS jak dla mnie FPSy traca cały urok xd
@folwgnag94: @Kekoludek Jakiś czas temu pisałem post na ten temat, że mam starego PC z windowsem XP pod odświeżenie gier z tamtego okresu i chciałem kupić Skyrima, ale Mirki napisali, że raczej sobie nie pogram, bo windows XP nie jest już kompatybilny z jakąś platformą i lipa. Chyba, że udałoby mi się dorwać jakąś wersję na PC nie zarejestrowaną, czy coś takiego, ale to bardzo trudne.

P.S. dzięki za inspiracje do
@Kekoludek chwilę zapomniałem o co Ciebie pytałem i myślałem, że piszesz stricte o Skyrim XD

Dla mnie Primal udręka, to samo FC4, który był kalką trójki, późniejsze części ten sam schemat gry także odpuściłem
@Kekoludek: @Kaloryfe @folwgnag94 Ogólnie to zauważyłem, że jest taka tendencja teraz właśnie, że roczniki dobijające do 30 lub już po 30 odświeżają sobie gry z czasów właśnie Gothic I , II, Prince of Persia, Skyrim itp. itd- kiedy to wszyscy na ferie zimowe (ale te z prawdziwym śniegiem, jak to miało wtedy miejsce) nawalali przed pc całymi dniami, bawiąc się w najlepsze. Mimo tego, że w międzyczasie ograli nowe produkcje. Czyli
@folwgnag94 UI Skyrima był robiony pod konsole i na PC się w sumie trochę dziwnie go obsługiwało, moim zdaniem nic nie tracisz. Ogarnij sobie jeszcze zioło i dosłownie przeniesiesz się w ten 2012 ( ͡º ͜ʖ͡º)