Wpis z mikrobloga

Mój organizm już od dłuższego czasu przygotowywał się do tego dnia, boląc w różne, niespotykane wcześniej miejsca. Rano jak usłyszałem śmieciarkę to pokornie i bez stawiania oporu wyszedłem do niej, ale panowie powiedzieli mi, że po bio będą w przyszłym tygodniu.

Kaczorra - Mój organizm już od dłuższego czasu przygotowywał się do tego dnia, boląc ...

źródło: temp_file1238953590941888670

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Kaczorra zdrowia! I ogólnie wszystkiego naj. Szczególnie że też dzisiaj obchodzę urodziny ( ͡º ͜ʖ͡º) może jeszcze nie 40 (na szczęście) ale też od 8 zaczyna się PESEL.
  • Odpowiedz
@Kaczorra: Zobaczyłem 1983 i moja głowa jakoś na szybko wyliczyła, że masz jakoś 33-35 lat więc dość stary ale bez tragedii

Po chwili ogarnąłem, że to już 40lvl a ja jestem #!$%@? 95 i za 2 lata będę miał 30 xD

Wszystkiego najlepszego Miras, ponoć po 40tce zaczyna się życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak btw pamiętam serial czterdziestolatek jako dzieciak, i miałem wrażenie, że ten
  • Odpowiedz
  • 2
@erni13 leci ten czas, leci ;). Zobacz zdjęcie Kopczyńskiego jak grał w "Czterdziestolatku" (i nawiasem mówiąc faktycznie miał wtedy 40 lat). Wyglądał jakby miał z 60, dlatego wydawało się, że cztery dychy to prawie czas umierać ;). Dziękuję za życzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale panowie powiedzieli mi, że po bio będą w przyszłym tygodniu


@Kaczorra: akurat odpadki mięsne w stylu kości, stare mięso, padlina, resztki zwierząt wrzuca się do zmieszanych. Do bio wrzucamy tylko rzeczy kompostowe czyli np. pozostałości roślin, warzyw, owoców i drzew. Wiem to bo w poprzednie urodziny wskoczyłem do bio-kubła, ale zamiast mnie skompostwoać to tylko podnieśli oplatę za śmieci. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Plp_ xD

@folwgnag94 dzień dobry. Gdy kończyłem 30 lat, a było to hen hen temu, to niewiele pamiętam, bo byłem wtedy w delegacji we Włoszech i kojarzę tylko, że spirytus był dwa razy tańszy niż w Polsce. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@JanuszMirekAndrzej jedynym pokemonem w tym pomieszczeniu jestem ja! ;)
  • Odpowiedz