Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mi przychodzi ten średniak #spiderman2 to będzie grane. Ale coś czuje, że mojej oceny o tej serii nie podniesie bo póki co to te gry to takie naciągane 7/10. Jak Spidey 2 ma lepszą konstrukcje misji to może zasłuży na lepszą ocenę, ale śmiem wątpić, że coś w tej kwestii zmienili #ps5
  • 7
  • Odpowiedz
@TorrezzinoRagazzo to po co kupujesz grę jak na starcie już uważasz, że to średniak? Żyjemy już w prawie 2024 roku, mamy pełno stron z recenzjami, ocenami, opiniami, gameplaye i screenshoty. A dzban będzie marudził, że kupił średnią gre, w którą jeszcze nawet nie zagrał
  • Odpowiedz
@paluszki_rybne: bo 7/10 to nadal nie jest zła gra. A chcę ograć wszystkie exy pleja. Nazywam średniakiem na podstawie dwóch poprzednich gier, i tak jak napisałem - przypuszczam, że wiele się nie zmieniło. Zresztą recki to potwierdzają. Także czemu od razu wyzywasz od dzbanów? Rozumiem, że soniarze dostają wylewu jak ktoś ich "GOTY" krytykuje
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf: Nie rozumiem czemu od razu jest wyciągana argumentacja "xbox" XDDD system sellery na xboxa to mit. Gamepass to z jednej strony spoko rzecz, ale z drugiej strony widać, że jakość ich gier spada bo wypuszczają je "day one" na GPU. Widać po forzy i po starfieldzie. Xboxa kupiłem bo podobały mi się zapowiadane gry. Minęły 3 lata, a zapowiedzi gier nadal są zapowiedziami XD Nie ma stalkera, Avowed i całej
  • Odpowiedz
zajebisty spiderek jest ale bez cudów. btw 7/10 to nie średniak a dobra gierka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) imho to jest mocna 8 i świetnie się bawiłem platynując serię ale w #!$%@? bezpieczny sequel i dało się wiele rzeczy inaczej/lepiej. chociaż nie dziwi bo tempo w jakim insomniac ostatnio #!$%@? gierki jest szokujące.
  • Odpowiedz