Wpis z mikrobloga

  • 70
@Aokx: Ja po twoich wpisach widzę że jesteś takim memicznym prawakiem, dosłownie wszystko co uznawane jest powszechnie za lewackie łącznie z dietą wegańską chłop musi obśmiać xD

I nawet negacja tego co "rakotwórcze" się pojawia, bo pewnie jakiś Pan naukowiec wpisał na listę twoje ulubione jedzonko xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 12
@Wink: Zawsze możesz mnie dać na czarno zanim ja cie dodam za maniakalne komentowanie w nizebyt miłym tonie
  • Odpowiedz
  • 14
@Wink op sobie mema zapostowal a ty się czepiasz jak by jakieś badanie wrzucił, które są sugestywne. Chlopie więcej luzu.
  • Odpowiedz
@frems: Nie lubię politycznych memów, zwłaszcza tak masowo postowanych jak u OPa. I szczególnie takich nietagowanych, ale ja to już nic nie piszę bo chłop mi już jeden komentarz usunął, więc po co się produkować
  • Odpowiedz
@Wink: z tym żarciem wegańskim to zwykle jest tak że:
1. Są w hoooj drogie, choć niby zużywany do produkcji mniej zasobów i energii.
2. Często ich wartości odżywcze są wątpliwe. Jest to żywność wysoce przetworzona, zawiera wypełniacze.

Na pewno taki sojowy burger nie ma podjazdu do drobiowego burgera gdzie lepiszczem jest jajko.
  • Odpowiedz
  • 4
@Wink polityczny? Co?! Chlopie gdzie ty tu politykę widzisz. Na siłę chcesz ja tu wsadzić czy co? Co najwyżej nie zgodność światopoglądu.
  • Odpowiedz
wszystko jest rakotwórcze jeśli odpowiednio zrobisz badania nawet mięso.


@Aokx: Smażone, czerwone mięso w ilościach jakie je przeciętny człowiek akurat jest niezdrowe. :) Zresztą tak samo jak Beyond Meat.
  • Odpowiedz