Wpis z mikrobloga

Jeśli pisowiec mówi że 2+2=4 należy powiedzieć że nie jest to prawda
Jeśli konfiarz mówi że 2+3=5 również należy powiedzieć że nie jest to prawda

Mimo że samo w sobie prawdą jest, dlaczego więc tak?

Bo gdy za drugim razem powiedzą że 5+5=9 to głupi, nieświadomy lud, wiejska tłuszcza z podkarpacia i lubelszczyzny nie zweryfikuje tego co mówią pisiory albo konfiarze i ślepo będą podążać za nimi, nawet jeśli mówią prawdę(co prawnie nigdy się nie zdarza, ale gdyby) to trzeba wprost mówić że prawdą to nie jest.

#bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #polityka
Julxe - Jeśli pisowiec mówi że 2+2=4 należy powiedzieć że nie jest to prawda
Jeśli ko...

źródło: miniaturka_8gwiazdek_-02

Pobierz
  • 11
@Julxe: Jacy pisowscy? Po prostu #!$%@? głupoty.

Zamiast okoniem stawac do każdego kogo nie lubisz wystarczy, że nauczysz ludzi sceptycyzmu by nie łykali każdego przekazu, który im podrzuci "ulubiona partia". Ale jak widać dla niektórych to jest za trudne do zrozumienia.

Miej chociaż trochę rigczu.
@Kryspin013: haha "nie jestem za pisem, ale..." taki właśnie jesteś.

Wszystko co mówią/robią pisokonfederaci należy spuścić w kiblu, rozumiesz? Należy walczyć z wami wszelkimi dostępnymi środkami, nawet nielegalnymi jeśli zajdzie potrzeba.
@Kryspin013: haha "nie jestem za pisem, ale..." taki właśnie jesteś.


@Julxe: weź otrzeźwiej i wyjdź z bańki. A jak masz problem to poprzeglądaj moje komentarze.

To prostu twoje wnioski są debilne na tak wielu poziomach, że aż ciężko mi uwierzyć, że ktoś może tak myśleć.

Należy walczyć z wami


Typie, sprawdź sobie np #codziennykonfiarz i nie #!$%@? tych swoich kocopołów bo aż się przyrko robi xD

nawet nielegalnymi jeśli zajdzie
@Julxe: dobra, zaczynam nabierać pewności, że jesteś zwykłym trollem, który jedyne co ma na celu to ośmieszyć ludzi krytykujących pis, bo nie dowierzam, że można być aż tak odklejonym xD
@Kryspin013: ojej pisowiec teraz będzie próbował mnie dyskredytować, won do jarkacza pisoska miernoto, już wczoraj was wyjaśnaliśmy na mównicy i pewno dlatego tak cie to boli.
@Kryspin013: no to staraj sie bardziej pisiorku, wrzucasz rzeczy ktore nic nie znaczą zresztą WON na czarno bo ja nie chce prawackiej tłuszczy pod moimi wpisami.