Wpis z mikrobloga

@pearl_jamik: Jak dla mnie? RivaTuner Statistics Server. Samo RTSS bez niczego innego. Po tym jak MSi zaprzestało płacenia deweloperowi RTSS bo Bogu ducha winny deweloper jest z Rosji więc, wiadomo, sankcje, to teraz rozwija RTSS na własną rękę tak aby ten projekt był niezależny od MSi.

Obecnie RTSS jest w stanie samemu wyświetlać pierdyliard statystyk, i ma bardzo rozbudowany system tworzenia własnych nakładek który jest zaszyty w ustawieniach jako wtyczka. Tu
supra107 - @pearl_jamik: Jak dla mnie? RivaTuner Statistics Server. Samo RTSS bez nic...

źródło: RTSS_2023-11-30_12-30-16

Pobierz
supra107 - @pearl_jamik: Jak dla mnie? RivaTuner Statistics Server. Samo RTSS bez nic...
@pearl_jamik: Musisz spędzić trochę czasu nad tym. Zedytować układ, co najważniejsze ręcznie zapisać do pliku, tak jak ja zapisałem swój do pliku Custom.ovl, i wtedy po załadowaniu ten układ będzie się ładować przy grach.

W plikach programu masz parę gotowych przykładowych układów które możesz załadować i przetestować. Ten od benchmarku FPS wymaga zbindowania funkcji do jego rozpoczęcia aby pokazywał wszystkie statystyki.