Wpis z mikrobloga

@dotankowany_noca: Z gier mam Tentacle Wars i jest to gra doskonała i po prostu nie potrzebuję innej.
~1-minutowe rozgrywki, levele generowane losowo, idealne na kibel. Już kilkanaście tysięcy plansz złoiłem na różnych telefonach od wielu lat.
  • Odpowiedz
  • 102
@dotankowany_noca: Bo się dawno temu zorientowałeś, że gry na androida to odmóżdżające, wypchane reklamami gnioty xD No i po co grać na telefonie, jak masz zawsze ze sobą laptopa czy nawet oculusa w plecaku xd
A telefon? Ani to wygodne, ani przyjemne, do tego każda gra wymagająca premium żeby nie srała co minutę reklamami? No dzięki, za stary jestem na to xD
  • Odpowiedz
Bo się dawno temu zorientowałeś, że gry na androida to odmóżdżające, wypchane reklamami gnioty


@tellet: polecam Rusted Warfare. Chyba jedyny taki prawdziwy RTS na androida bez reklam, płatnych pierdół, czekania kilkadziesiąt dni, płatnych monetek, skórek itp. Kosztuje 9,50zł ale naprawdę warto.
  • Odpowiedz
gry na androida to odmóżdżające, wypchane reklamami gnioty xD


@tellet: Jak się gra w jakieś badziewie online albo darmowe, to wiadomo. Szkoda parę złotych na porządny tytuł?
  • Odpowiedz
@tellet: ej ej ej kolego, hamuj się #!$%@?. Są bardzo dobre porty indie gierek na androida (w takie slay the spire to mi się nawet lepiej gra niż na pc) i są normalnie jednorazowo płatne. Terraria, Minecraft, dead cells, trochę tego jest. Niektóre darmowe tytuły też bardzo przyjemne, hearthstone (zanim Blizzard go #!$%@?ł) czy TFT od riotu to bardzo przyjemne produkcję w które dobrze się gra mobilnie

To oczywiście mniejszość w
  • Odpowiedz
@Keiosss: O to, to.
W Slay the Spire na kompie pewnie bym nie grał bo mam inne gry, a na smartfonie już prawie 500 godzin nabite.
Tak samo Final Fantasy Tactics przeszedłem kolejny raz na fonie zamiast użerać się z emulatorami.
  • Odpowiedz
a jakie gry to porządny tytuł?


@Mackooo_: Na Androida masz porty normalnych gier PC: Neverwinter Nights, cała saga Baldurs Gate, Icewind Dale, wiele z serii GTA, Star Wars KOTOR. itd. Mnóstwo genialnych przygodówek (wszystko od Amanita Studio), Limbo, Little Big Adventure, This war of mine.
Strategie (Door Kickers, Uciana)
Cyfrowe wersje planszówek (tu jest za dużo by wymieniać).
Gry logiczne (Mars power industries, Monument Valley, OXXO, The Weaver).
Są też Androidowe
  • Odpowiedz