Wpis z mikrobloga

Zamówiłem zestaw komputerowy w Morele. Zakupiłem oddzielne chłodzenie Fera 5 oraz Ryzena 5 5600 w wersji box czyli procesor już będzie miał standardowe chłodzenie. Wybrałem usługę montaż komputera i teraz zastanawiam się czy oni zamontują mi te dodatkowe chłodzenie Fera 5 zamiast tego standardowego chłodzenia Ryzena 5600. Obawiam się, że będę miał zamontowane standardowe chłodzenie. Ma ktoś doświadczenie z kupowaniem u nich dodatkowego chłodzenia i usługi montażu komputera? Montują wtedy te dokupione chłodzenie czy zostawiają standardowe?

#pcmasterrace #komputery #pc #amd #intel #grypc #rozrywka #kartygraficzne #procesor #kartagraficzna #procesory #hardware #nvidia #ryzen #radeon #komputer #gry #gra #game #ram #software #sprzetkomputerowy #zestawkomputerowy #morele #xkom #komputronik #proline
  • 9
@doomer_rysiek: ah, nie wiem jak to zrobiłem, ws ensie czytałem post gdzie sie wypowiedizałes o pracy ze w styczniu cię czeka przerwanie 6 letniej przerwy od neet i sie zaczałem zastanawiac czemu akurat styczeń, pomylilem post