Wpis z mikrobloga

Ale się niektórzy zesrali, pielęgniarki tak naprawdę w Polsce nie zarabiają aż tak źle xd do tego prawdą jest, że te starsze pielęgniarki mają trochę #!$%@? i nie do końca przykładają się do roboty (wynika z moich obserwacji) jak przynajmniej faceci pielęgniarze, albo młodsze pielęgniarki.

Ile wy chcecie, żeby one zarabiały? Więcej niż lekarz rezydent? Xd
#sejm
  • 12
  • Odpowiedz
@Dominek: Skoro lekarz rezydent to taki praktykant po studiach/w trakcie to nie widzę przeszkód, żeby Halinka terminator z 20letnim stażem zarabiała więcej. W korpo też często dostajesz mniej na start jako świeżak.
  • Odpowiedz
@Dominek: biorą sobie dodatkowe kontrakty, etat itp. Nowe auta, ciuchy z wysokiej półki, głowę noszą wyżej niż lekarze a większość pracy i tak zrzucają na sanitariuszy. Wiem bo mam w rodzinie osoby w służbie zdrowia. Pielęgniarki mi przypominają górników i ich roszczeniowość
  • Odpowiedz
@Dominek Niektórzy nie zdają sobie sprawy ze skali podwyżek dla pielęgniarek w ciągu ostatnich lat. I tak jak piszesz, źle nie zarabiają, a chciałyby najlepiej tyle co lekarz.
  • Odpowiedz
@Ravastin: No tak tylko bierzesz nadgodziny i inne takie. Wynagrodzenie musi być atrakcyjne, porównaniu do innych zawodów. Na chwilę obecną to się bardziej opłaca pójść do korpo i masz te 5k i raczej bez nadgodzin.
  • Odpowiedz
@Dominek: zdajecie sobie sprawę że studia z pielęgniarstwa to gówno na które może dostać się każdy, wystarczy matura z rozszerzonej biologii napisana na 15 procent (na tyle nawet małpa napisze), po #!$%@? licencjacie który trwa ola boga 3 lata praca jest wszędzie... moja była na start dostała stawkę godzinową 70zł/h w szpitalu wojewódzkim, co prawda praca na kontrakcie
  • Odpowiedz