Wpis z mikrobloga

Zainspirowany WPISEM @DrakkainenV chciałem podzielić się swoją recenzją sklepu #biedronka na Rogowskiej we #wroclaw.

Zdjęcie zrobione latem tego roku. Wszechobecne palety ustawione w taki sposób, że dochodząc do połowy regału musisz zawrócić i #!$%@?ć od drugiej strony xD. Labirynt uzupełniają gęsto porozstawiane wiadra, lub palety z wiadrami zbierające wodę kapiącą z zepsutej klimatyzacji (bywało, że woda z wiader się przelewała).
Na podłodze błoto i kałuże. Regały też pozastawiane paletami. Czasami zdarzało się, że czegoś nie kupiłem bo nie dało się sięgnąć. Ogólnie chlew i syf aż żal patrzeć xD

Smaczku dodają przerwy w dostawie prądu przez weekend, więc kupując w poniedziałek żarcie z lodówki można nabawić się sraczki.

#!$%@? w artykułach sezonowych już z litości przemilczę.

Gdybym prowadził jakiś #rankingbiedronek ta zdecydowanie byłaby na podium xD
HWD-5 - Zainspirowany WPISEM @DrakkainenV chciałem podzielić się swoją recenzją sklep...

źródło: IMG_5114

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@HWD-5: Tak. Jakby nawet nasrane było i tak będziecie łazili i robili zakupy a potem wypisywali że olaboga: syf straszny, jebię niemiłosiernie ale olej był 50 groszy tańszy.
Pytanie: Skoro Ci nie pasuje to po co tam chodzisz?
  • Odpowiedz
@HWD-5: Czyli po prostu nie chce Ci się ruszyć dupy i wolisz jak na polaka przystało stękać jak to źle i w ogóle syf.
Ja na przykład mam w zwyczaju nie łazić tam gdzie mi się nie podoba. Mam blisko Normę ale nie podoba mi się syf na półkach, pomieszane cenówki i parę innych rzeczy. Wolę zrobić sobie spacerek kawałek i robić zakupy w przyjemnej atmosferze.
  • Odpowiedz
@HWD-5: Alez mozesz. Tylko co to Ci da? Parę plusów? Też Ci dam jeśli to Ci poprawi nastrój.
Moje działanie przynajmniej ma jakiś sens: wspieram sklep który dba o mój komfort.
  • Odpowiedz
  • 0
@fishery owszem jak mogę to kupuje w lidlu albo w dino. Biedronkę mam koło pracy więc głównie to decyduje o tym, że tam kupuje + lubię niektóre ich produkty. Poza tym nie żalę się tylko raczej bekę cisnę
  • Odpowiedz
@HWD-5: Bo już mieli starcie jakoś w 2018-2019 ze Strażą i troszkę się obrobili jak komendant główny powiedział, że zaczną sprawdzać jak leci i zamykać wszystkie ich sklepy z niedrożnymi drogami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Unikam jak mogę. Towar zazwyczaj syfiasty, boję się kupić mięso bo tam capi z tej lodówki starym trupem jak tylko otworzysz drzwiczki. Do tego nie wiem o co chodzi czy taka specyfika miejsca, ale wiecznie jest tam pełno śmierdzących starych ludzi. Gdyby ludzie nie łazili do ich sklepów bo syf to w końcu by się za to wzięli. Ale jak widać ludzie lubią w takim syfie robić zakupy to interes się kręci.
  • Odpowiedz