Wpis z mikrobloga

Oświadczam jako Polak, że w dupie mam wakacje kredytowe, z chęcią zapłacę 8% VATu na żywność, a nawet pójdę do pracy w wigilię, to są dla mnie tematy zastępcze. Co mnie interesuje to:
1. Rozliczenie pisowcow za 8 lat rozkradania Polski i srania na konstytucję.
2. Cofnięcie wszystkich reform Ziobry
3. Zaoranie Tvp
4. Zmniejszenie budżetu na kancelarie prezydenta.

Dziękuję i pozdrawiam.
#sejm #bekazpisu #polityka
  • 85
  • Odpowiedz
@oxymirek: 1. Nikt nikogo nie rozliczy, wszyscy będą obsrani że zmieni się władzą i sytuacja się odwróci.
2. Zaoranie dereform Ziobry w głównej mierze wymaga łamania konstytucji - patrz punkt 1.
3. Bardzo trudny proces legislacyjny, będzie się ciągnął długo.
4. Drobne w skali budżetu.
  • Odpowiedz
  • 1
@DOgi bycie zależnym od jakiegokolwiek budżetu publicznego rodzi ryzyko nadużyć, to tylko kwestia czasu. PiS dokładnie to pokazał, niszcząc wszystkie media publiczne, które przez długi czas były tendencyjne, ale nigdy propagandowe.
  • Odpowiedz
@oxymirek: sorry ale to co napisałeś to moglobybyć tylko miłym dodatkiem. Rozliczanie i jakies małe oszczędności mogą mieć wymiar symboliczny. Najważniejsze są problemy gospodarcze i odbudowa poprawa stosunków międzynarodowych.
  • Odpowiedz
  • 6
@Petururururu problemy gospodarcze mam wrażenie zostały głównie spowodowane przez PiS. Odkręcenie kilku reform i zakończenie rozdawnictwa część problemów powinno rozwiązać. A stosunki międzynarodowe poprawią się właśnie jak posprzątamy na swoim podwórku a w MSZ będziemy mieć bardziej kompetentnych ludzi, tutaj ustawy akurat niewiele pomogą :-)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.