Wpis z mikrobloga

Czy nadal działa trick z przedłużaniem ubezpieczenie zdrowotnego w urzędzie pracy tzn. rejestracja online i natychmiastowe wyrejestrowanie się aby otrzymać ubezpieczenie na 30 dni?

Czy można od razu się wyrejestrować po rejestracji czy po jakimś czasie?
Po jakim czasie najszybciej UP może złożyć ofertę pracy, której nie można odrzucić? Co jeśli zadzwonią na drugi dzień?

#urzadpracy #pup #pytanie #pup #urzadpracy #bezrobocie #praca
  • 11
której nie można odrzucić?


@DeringeR: każdą tak naprawdę można odrzucić, ja na gówno-pracę z gówno-zarobkami nigdy się nie zgadzałam mówiłam, że jest poniżej moich kwalifikacji albo że dojazd do niej zeżre 80% pensji
  • 0
@DeringeR: tutaj decyzja, czy nie powinno tam pisać że nabywam prawo do świadczeń medycznych? ile dni po decyzji będę mieć ubezpieczenie?

aha i decyzje odebrałem elektronicznie razem z wezwaniem na rozmowę - czy po wyrejestrowaniu obowiązek rozmowy znika czy coś zawaliłem?
DeringeR - @DeringeR: tutaj decyzja, czy nie powinno tam pisać że nabywam prawo do św...

źródło: Screenshot_5

Pobierz
  • 0
@kaszondra: tak, po rejestracji przychodzi pismo z terminem (u mnie miesiac pozniej)
wiec albo od razu sie wyrejestrowujesz albo kilka dni przed wizyta
i potem od razu rejestracja znow

ubezpieczenie pojawia sie z opoznieniem w systemie i jest miesiac od kazdej rejestracji