Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #upc #play #internet #doroslezycie

Mirki, pytanie takie:

Przeprowadzam się z Warszawy do Gdyni. W Warszawie elegancko mam internet światłowodowy od UPC, na miejscu w Gdyni UPC nie świadczy usług światłowodowych (na Grabówku dokładnie). Nie mam gdzie przenieść indziej (rodzice, rodzeństwo), ponieważ ktoś już ma internet, albo nikt tego nie chce brać i wszyscy unikają tego jak święconej wody.

Właściciel mieszkania w Warszawie bardzo nie chcę, żebym mu zostawiał ten internet tutaj i stwierdził, że nie będzie brał żadnych kosztów więcej.

Co w tym wypadku zrobić? Mam do końca umowy jeszcze pół roku, a kara jest #!$%@?, jakieś 1800 zł. Jak to rozwiązać? Można to jakoś ogarnąć polubownie w Playu?
  • 13
  • Odpowiedz
@japer: o cie #!$%@?, co ty masz za abonament?

ja we wrześniu wypowiedziałem UPC z rezygnując z 5 miesięcy przed końcem umowy i miałem do zapłaty 180zł za przedwczesne rozwiązanie umowy
  • Odpowiedz
@japer: UPC ma/miało tyle #!$%@? różnych ofert, zniżek i promocji że nie próbowałem nawet sam tego liczyć i szukać w regulaminach, zadzwoniłem na infolinię i podali mi kwotę i tak też zrób zanim skreślisz tę opcję

ja miałem wprawdzie 300Mbps za 60zł/msc ale nie sądzę, żeby do twojej była taka różnica w cenie, że 10x wyższa opłata za zerwanie umowy
  • Odpowiedz