Wpis z mikrobloga

@hermie-crab: Bo nie jest. Znam dziesiątki babek, które po ciąży/ciążach wyglądają świetnie łącznie z moją żoną. Ten jeden obrazek to zwykła manipulacja. No i fakt, że w ciąży też trzeba o siebie dbać
  • Odpowiedz
@hermie-crab: no raczej nie, ale pewnie trojaczki to tak 1/1000000
@A_R_P przykro mi, od tego jest medycyna zeby zapobiegac albo leczyc takie powiklania, pewnie wystepuja u kobiet ktore o siebie nie dbaly przed ciaza, niska aktywnosc ruchowa, cialo nie dostosowane do takiego wysilku.
  • Odpowiedz
@A_R_P: w przewazajacej liczbie przypadkow tak wlasnie jest. Kobiety ktore siedza na dupie i maja absolutny brak ruchu kiedy zajda w ciaze maja znacznie wieksze prawdopodobieństwo wystapienia takich powiklan niz kobiety aktywne ruchowo.
  • Odpowiedz
@hermie-crab: trzeba być bardzo *nie chce brzydko mówić kim*, żeby wierzyć że ciąża nie wpływa na organizm, może pierwsza tak mocno nie, ale druga czy trzecia już zostawi trwałe ślady. Zależy od kobiety, genów, stopnia aktywności i dbania o siebie w trakcie. Ciało nigdy nie będzie takie jak przed ciążą i to jest fakt.
  • Odpowiedz
  • 13
@kosmita: to czywiste, ale nie o to chodzi. Póki będziemy udawać że xyz nie jest problemem póty nie będzie on rozwiązany.

Konserwatyści nie chcą rozwązywać problemów które zaniżają dzietność, chcą tylko udawać że one nie istnieją

(mówię tu ogólnie, nie tylko o tym głupim wycinku gdzie ewidentnie ktoś tam upadł na głowę żeby dodawać takie "obserwacje" od siebie do raportu)
  • Odpowiedz
@hermie-crab: jaki problem chcesz rozwiązać? Że leniwa, kluchowata baba tuż przed 40 będzie wyglądać po trojaczkach jak używany worek z odkurzacza? No będzie. Takie jest życie. Widzisz jej zdjęcie? Na udach i ramionach kluchowaty tłuszcz to nie po ciąży. Mam 2 dzieci, ich matka była filigranowej budowy, w zasadzie niewiele aktywności fizycznej, ale trzymała się całkiem nieźle, bo nie była nigdy zapasiona. Żadna z ciąż nie zostawiła śladu, choć wyglądała jak
  • Odpowiedz