Wpis z mikrobloga

Usuwam tego tindera dzisiaj. Przez tą aplikację mam jeszcze niższe poczucie swojej atrakcyjności jak miałem. W przyszłym miesiącu po wypłacie ide do psychologa, mam zbyt niskie poczucie swojej wartości. Ostrzegam Was przed tą aplikacja. No chyba ,ze jesteście 10 na 10. Ja myślałem, że mam ryj z 6 na 10,ale chyba jest inaczej. Wszystkie atencjary urywały kontakt w losowym momencie, a mówiły,że gardzą takimi osobami co kontakt urywają hehe.
#tinder
#przegryw
  • 18
  • Odpowiedz
@adam-jakis: haahaha uwierzyles kobietom xD stary tinder to dla nich zabawka do podbijania atencji to faceci sobie wmowili ze znajda tam milosc zycia i traktuja ja powaznie
  • Odpowiedz
@adam-jakis: Na #!$%@? tam siedzisz? To jest aplikacja dla nadludzi a nie zwykłych szaraków ja widziałem tam profile kolesi to co drugi ma fotki z różnych miejsc na świecie i przy samochodach wartych miliony to czego oczekujesz? Zwłaszcza ze tam siedzą same puste kur… ktore maja przesiany mózg…
  • Odpowiedz
@adam-jakis: co Ci da psycholog?
Tinder to miejsce w którym jest ekstremalnie nierównowaga liczby mężczyzn w relacji do liczby kobiet i to powoduje, że wartość kobiet jest ekstremalnie wysoka - to już było pisane tysiące razy
Pytanie jaka jest alternatywa i czy w ogóle jest ? Ja też siedzę na tinderze I mam serdecznie tego dość ale nie usuwam tylko z jednego powodu - brak alternatyw
Boje się, że akceptacja status
  • Odpowiedz
@adam-jakis: no niestety, ale do tindera trzeba podchodzić z duża dozą dystansu i zbudować sobie pancerz ochronny, bo ta apka przyciąga cały przekrój ludzi i nie wiesz na kogo trafisz

mi się udało znaleźć po roku cudownego faceta i też uważam to za wyczyn xd jeśli mogę coś doradzić, to unikaj starych wyjadaczek, które mają tam długo konto i kobiet, które wprost piszą, że boją się zaangażować czy są po toksycznych
  • Odpowiedz
@adam-jakis: ja poznałam na tinderze i moje koleżanki też, ale z opowieści to jakieś grupki tematyczne na fb odnośnie hobby są spoko, a jak masz psa, to zagaduj psiary na spacerkach - moi sąsiedzi się tak poznali :D
  • Odpowiedz
@lady_bee: nie wiem co Twoje komentarze wnoszą, jesteś kobietą to logiczne że tam kogoś znajdziesz xD Totalnie inny poziom trudności, nie ma się czym chwalić.
@adam-jakis usuń to gówno w #!$%@?. Owszem, alternatywy nie ma ale polecam zmienić mindset. Życie singla jest dużo lepsze tylko musisz sam do tego dojść. A jak chcesz #!$%@?ć hajs na psycholoszke to już lepiej mi zapłać, to sobie pogadamy i lepiej na tym wyjdziesz
  • Odpowiedz