Wpis z mikrobloga

Mirabelki podpowiecie po cholerę Różowa z zespołu w którym jestem liderem napomyka, że dziś będzie bzykanko z mężem?

Kilka razy wrzuciła. Włazi mi to do głowy, za cholerę nie wiem o *uj jej chodzi? Ekshibicjonizm?
Różowa soczysta. Walory ma takie, że 7/10 chłopa dostaje ślinotoku. My mamy mega współpracę, duet z piekła rodem. Sporadycznie small talk na pograniczu flirtu ale nic wyjątkowego, umiem w to, ona też. Może trochę za długo patrzymy sobie w oczy.

Pierwsza myśl: przy następnej okazji zwrócić jej uwagę, że niespecjalnie mnie to interesuje. Wtedy odkryję karty, że jednak zwracam na to uwagę... Mogę zapytać czy mówi o tym bo chce żebym się przyłączył? Pośmiejemy się ale nie zrozumie.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #kichochpyta #brainfuck
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
Skoro masz kłopot to ona też już to wie.

@kosmita: zastosowałem ograniczenie interakcji na 'bankietowych' eventach, za grubo szliśmy przez parkiet. Reszta maskowana... ale bestia z wysoką inteligencją emocjonalną.
  • Odpowiedz
@karma-zyn: Z tyłu głowy to siedzi Ci przelecenie koleżanki. Nie zastanawiałbyś się co mają na celu jej teksty i nie pisałbyś o tym na portalu ze śmiesznymi obrazkami gdyby było inaczej ;)
  • Odpowiedz
@karma-zyn: ... raczej umiejętnościami manipulacyjnymi.
Chcesz takiej partnerki? Informującej otoczenie o bzykanku z tobą? Przybijającej rogi? Flirtującej i balangującej grubo bokami? Trzeba było od razu jej powiedzieć że "wuj mnie to obchodzi", miałeś dobrą pierwszą myśl. Flirtuje, prowokuje, wzbudza zazdrość... takie owijanie makaronu na uszy i ciebie wokół palca.. aż zaczniesz myśleć rozporkiem.
  • Odpowiedz
  • 0
takie owijanie makaronu na uszy i ciebie wokół palca.. aż zaczniesz myśleć rozporkiem.

@kosmita: w sumie tym się posługujemy współpracując... ona ma to we krwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Trzymać się ramy
  • Odpowiedz
@karma-zyn: nie wiem... korzystaj z życia. Jakbyś był badboy to byłoby dawno po konsumpcji i umizgach. Teraz to możesz ew. skapitulować przed jej umiejętnościami motania.
  • Odpowiedz
  • 0
Z tyłu głowy to siedzi Ci przelecenie koleżanki.


@shitman6: mordo, 6+ za czytanie ze zrozumieniem. Jestem prostym facetem, widzę cycki pędzę wyssać mleczko.

Trzeba było od razu jej powiedzieć

Mówiłem, mówiłem, jak tylko przypięli nam 'pracę z benefitem'. Wyjaśniłem zasady, widać trzeba odświeżyć.
  • Odpowiedz
  • 0
To ruchasz ją czy nie?

@CloudSpanner: nie, tylko nam pier%olą za plecami, że się trzemy. Tam gdzie jemy tam nie sramy - sztywniutko trzeba z nią jechać

Tak na chłodno i po wytrzeźwieniu - szuka spermiarza na trofeum żeby podbudować pozycję w stadzie samic.
  • Odpowiedz