Wpis z mikrobloga

Nie chodzi o to by kochać Ukrainę. Chodzi o to by nienawidzić rosji bardziej i uznawać ją za większe zagrożenie. Każdy kto się z tym nie zgadza jest albo ruskim trollem albo pożytecznym głąbem. Tu nie ma żadnych niuansów. Rozumiem niechęć do Ukrainy, ale wiadomo czemu większość postów szkalujących ten kraj służy i kto za nie odpowiada. Jeśli nie jesteś opłacany, a i tak piszesz takie posty to stawia cie to jedynie w gorszej pozycji (wspomniany głąb, albo zwykły zdrajca).

#rosja #wojna #ukraina
Al-3_x - Nie chodzi o to by kochać Ukrainę. Chodzi o to by nienawidzić rosji bardziej...

źródło: dds

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Al-3_x: przecież ja was nienawidzę tak samo, już mi babcia mówiła, przyszły Niemcy było źle, przyszły ruskie było bardzo źle, przyszły ukraińskie dzikusy był dramat. Gardzę wami jak szczurami w kanale ukraińskie wielce pokrzywdzone bydlaki.
  • Odpowiedz
  • 9
@szekel: Nie można. Krzywdy wyrządzone nam przez Ukraińców są historycznie nieporównywalne z tym jak mocno zaszkodził nam naród rosyjski. rosja u samych korzeni istnieje po to by szkodzić Polsce.
  • Odpowiedz
@Al-3_x Wypadałoby dodać że mowa to o elitach rządzący w obu krajach. O ile ciężko mi wykrzesać jakiekolwiek pozytywne emocje do Rosjan, staram się ich nie wrzucać wszystkich do jednego worka. Za elitami Ukrainy też nie przepadam ale naród swoją postawą w ostatnich latach wzbudził jakąś tam sympatię, pomimo trudnej historii jaka nas łączy i o której osobiście nie zapomniałem.
  • Odpowiedz
mogę nienawidzić Rosji i mieć pretensje do Ukrainy chcącej #!$%@? polską gospodarkę?


@marcelus: Zaraz, skoro chca to zrobić to czemu pis nic nie robił przez dwa lata? W tym wariancie główne pretensje powinny isc wobec rzadzadych w PL, ktorzy nie reagowali akceptujac stan jaki nie pasuje przewoznikom.
  • Odpowiedz
i mieć pretensje do Ukrainy chcącej #!$%@? polską gospodarkę?


@marcelus: Mozesz tez celowo unikac pewnych tematow, faktow czy liczb.
Tak Ukraina rozwala polska gospodarke, ze na kontaktach z nimi polski biznes zarabia miliardy zlotych
  • Odpowiedz
kochać Ukrainę. Chodzi o to by nienawidzić


@Al-3_x: Ne trzeba w ogóle się miotać tak emocjonalnie, nie musisz kochać i nienawidzić jakiś organizacji. Możesz starać się odnaleźć w rzeczywistości nie będąc rozemocjonowaną dziewczynką.
  • Odpowiedz
@Al-3_x:

Nie chodzi o to by kochać Ukrainę. Chodzi o to by nienawidzić rosji bardziej i uznawać ją za większe zagrożenie. Każdy kto się z tym nie zgadza jest albo ruskim trollem albo pożytecznym głąbem.


Bardzo ładnie się to zgrywa z twoim awatarem i obrazkiem który dodałeś bo to dosłownie retoryka totalitarna. Polityka nigdy nie jest czarno-biała bo nawet w obrębie jednego kraju masz wiele różnych grup ze sprzecznymi interesami, a
  • Odpowiedz
Ukrainy chcącej #!$%@? polską gospodarkę?

@marcelus: Trochę śmieszne jest, że kraj zaangażowany w konflikt zbrojny na swoim terytorium może #!$%@?ć gospodarkę kraju UE. Wybitnie źle świadczy to o Polsce.
  • Odpowiedz
@Al-3_x: gardze ruskimi, gdybym miał przycisk, który sprawi, że jeden ruski smiec ginie to wciskałbym go na cały etat.

Nie znaczy to jednak, że powinniśmy kleczec przed ukraina czy innym krajem.

Pozdro
  • Odpowiedz