Wpis z mikrobloga

@banzi: nigdy nie wiedziałem o co chodzi z tym "memem" - u mnie na każdym androidzie wszystko trafia do folderu downloads, sortowanie po dacie i Elo.
  • Odpowiedz
@banzi: #!$%@?, miałem folda 3, na fakturze prawie 10k kosztował i miałem #!$%@? to samo, rozumiecie że dajecie za telefon prawie 10k a on #!$%@? takiej podstawowej rzeczy nie potrafi zrobić?
  • Odpowiedz
co masz na myśli? Gdzie i co się pobiera "tymczasowo"?


@Iifeform: jak zamiast Pobierz klikniesz Otwórz w Dysk to się wtedy nie pobiera do folderu Downloads
  • Odpowiedz
nigdy nie wiedziałem o co chodzi z tym "memem" - u mnie na każdym androidzie wszystko trafia do folderu downloads, sortowanie po dacie i Elo.


@Iifeform: Niby racja, ale chodzi o UX. Na kompie jakoś naturalnie przychodzi szukanie folderów itp. Na smartphonie ta sama aktywność jest mniej przyjemna i, przez to że robisz to od święta, nie masz nawyków z tym związanych.
  • Odpowiedz
jak zamiast Pobierz klikniesz Otwórz w Dysk to się wtedy nie pobiera do folderu Downloads


@Jaro070: no faktycznie dziwne, że jeśli nie klikniesz "pobierz", to się nie ściąga plik na telefon XD
Polecam iOS - wtedy zdjęcia, wideo, screeny i pobrane memy będą wszystkie wymieszane w 1 folderze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nigdy nie wiedziałem o co chodzi z tym "memem" - u mnie na każdym androidzie wszystko trafia do folderu downloads, sortowanie po dacie i Elo.


@Iifeform: widać, że pierwszy smartfon to pewnie Galaxy s7 było ;)
  • Odpowiedz