Wpis z mikrobloga

Moja babcia wczoraj skończyła 77 lat i jak tak teraz na nią patrzę, to jestem mega dumny z niej i jej umiejętności.

Co potrafi?

1. Obsługuje telefon lepiej niż niejeden normalny użytkownik smartfona: ma Whatsappa, na którym komunikuje się z rodziną z Kanady, normalnie pisze wiadomości, dodaje Emoji, wysyła memy anty-PiSowskie (tak, moja babcia jest zagorzałą przeciwniczką PiS-u, rzadki okaz), dzwoni do każdego. Uwaga, teraz najlepsze. Potrafi wysłać kasę BLIK-iem, zrobić przelew z telefonu jak i komputera, płaci Google Pay przy kasie, przykładając telefon do terminala. Zamawia na Allegro, kupuje na stronach internetowych, ostatnio zamawiała na AliExpress jakieś bzdety. Potrafi zamówić Bolta, Ubera i ogarnąć jedzenie z Uber Eats. Wszystkiego ja ją nauczyłem, trochę zabawy z tym było, ale nie robię sobie absolutnie żadnych jaj teraz. Moja babcia naprawdę takie rzeczy potrafi ( ͡º ͜ʖ͡º)

2. Handluje nieruchomościami i ma na własność dość dużo ziemi (grunty, działki). Ostatnio odbierała mieszkanie w stanie surowym w jedej z lepszych dzielnic w moim mieście i przygotowuje się do remontu ów lokum.

Żeby było śmieszniej, to moja babcia jest w połowie Żydówką, jej ojciec był Żydem, który uciekł z Polski do Australii i tam umarł na starość. Pomijając dużą niechęć do Żydów, to chyba powiedzenie, że Żydzi potrafią wszystko, jest prawdziwe xd

#dziadkowie #rodzina #chwalesie #babcia
  • 7
@RolloBaraninaSosLagodny: zazdroszczę. Moja babcia choruje psychicznie i generalnie odkąd została babcią to robi ciągle dramy, wydaje się że nigdy chyba nie chciała mieć rodziny i nas po prostu nie lubi, ale jednocześnie ciagle chce pomocy i obwinia nas za wszystko xd nie chce się leczyć psychologicznie/psychiatrycznie